Chrzest

Kartka na Chrzest powinna charakteryzować się delikatnością i urokiem, podkreślając charakter wydarzenia. Postaraliśmy się o wyjątkowy dobór subtelnych kolorów i kształtów, by w naszych kartkach oddać całą niewinność dziecięcego świata. Dzięki naszym autorskim wzorom z pewnością zaskoczycie rodziców maluszka i stworzycie wyjątkową pamiątkę. Dzięki temu, gdy maluszek podrośnie, będzie mógł zachwycać się swoją Pamiątką Chrztu i wspaniałymi życzeniami. Każdą kartkę malujemy z najwyższą starannością i wkładamy w nią całe serce.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

1 2 3

Kartka na Chrzest powinna być wyjątkową pamiątką, by maluszek po latach mógł podziwiać swoje upominki. Warto więc zdecydować się na wyjątkowe wzory kartek, które zaskoczą swoją oryginalnością. Wśród naszych propozycji znajdziecie grafiki dzieci, świecy chrzcielnej lub kompozycje kwiatowe. Wszystkie zostały namalowane w delikatnej kolorystyce różu, błękitu, beżu i bieli. Kartkę wypełnijcie Waszymi najlepszymi życzeniami lub skorzystajcie z dołączonej karty z życzeniami.

Kartka na Chrzest z grafiką dzieci

Nie ma wątpliwości, że to właśnie maluszek jest najważniejszą osobą w tym dniu. Wybierając kartkę okolicznościową, zwróćcie uwagę na grafiki przedstawiające dzieci. W naszej ofercie znajdziecie wiele wzorów, z których możecie wybierać. Jedną z naszych autorskich grafik jest dziewczynka lub chłopiec na zielonej trawie, wśród kwiatów, obok świecy chrzcielnej. Kartka zawiera najważniejsze elementy charakterystyczne dla Chrztu Świętego. Nadrukowana grafika została udekorowana białą i złotą farbą akrylową, dzięki czemu zyskała na oryginalności. Jeżeli poszukujecie czegoś odmiennego w charakterze, warto zwrócić uwagę na nasze kartki z bobasami w roślinnych łukach, udekorowane kwiatami w błękitnym lub różowym kolorze. Całość tworzy niezwykle delikatną i uroczą kompozycję. Z pewnością rodzice maluszka zostaną zaskoczeni takim podarunkiem. Kartka świetnie sprawdzi się również jako dekoracja pokoju dziecięcego.

Kwiatowe wzory na Chrzest

Znakiem firmowym kartek MAK są motywy kwiatowe. W naszej ofercie znajdziecie kwiatowe łuki, ramki lub kompozycje w różnych kolorach. W zależności od Waszych preferencji wybierzcie wzór, który Wam najbardziej odpowiada. Wśród naszych najbardziej atrakcyjnych propozycji zdecydowanie będą wzory C 16 i C 17. Kwiatowe łuki w dwóch wersjach kolorystycznych na pewno przypadną Wam do gustu. Ręcznie malowane kwiaty prezentują się niezwykle atrakcyjnie i wyjątkowo. Kolejnym świetnym wzorem w naszej ofercie jest C 20. Niezwykle delikatna i skromna grafika przedstawiająca roślinne łuki. Wśród liści namalowane zostały białe kwiatki, dodatkowo udekorowane perłową farbą i srebrnym brokatem. Kartka zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych, tworząc oryginalny wzór. Po napisaniu życzeń, wręczcie rodzicom i maluszkowi wyjątkową pamiątkę.

Najważniejsze elementy chrzcielne

Chrzest Święty charakteryzuje się kilkoma ważnymi elementami, których nie może zabraknąć podczas uroczystości. Z pewnością jest to świeca, szatka, dzbanuszek z wodą święconą. Na naszych kartkach znajdziecie te elementy, udekorowane kwiatami. Ciekawą propozycją będzie kartka na Chrzest C 14. Grafika przedstawia dzbanuszek z wodą święconą i świecę. Poniżej znajduje się wyjątkowa kompozycja kwiatowa z białych i perłowych kwiatów. Wszystkie elementy świetnie się ze sobą łączą. Delikatność i uniwersalność kartki sprawia, że stanie się idealnym wyborem na Chrzest Święty. Świetnym wyborem będzie również kartka C 11 przedstawiająca białą szatkę na Chrzest oraz świecę. W rogach różowej ramki namalowane zostały kwiaty w biało-różowej kolorystyce. Całość pięknie się ze sobą komponuje, tworząc oryginalny prezent na Chrzest.