Kondolencje

Kartka na kondolencje jest przede wszystkim wyrazem pamięci o bliskiej nam osobie. To okazanie wsparcia najbliższym osobom zmarłego, dodanie im siły i zagwarantowanie swojej pomocy w trudnych chwilach. Postaraliśmy się o bardzo ciepłą i czułą, ręcznie malowaną oprawę dla słów, którymi pragniesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi w tym szczególnym czasie. Wierzymy, że wyrażone słowa dodadzą im otuchy. Kartka jest wykonana z wysokiej jakości papieru i zdobiona farbami akrylowymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pogrzeb to niezwykle trudny i smutny dzień dla wszystkich bliskich osób zmarłego. Zbieramy się wtedy na ostatnie pożegnanie, by okazać miłość i szacunek zmarłemu oraz dać wsparcie jego najbliższym. Bardzo ciężko jest pomóc osobom w żałobie, pocieszyć je w jakikolwiek sposób. Najważniejsza będzie jednak prosta obecność przy najbliższych zmarłego. Często zwykłym objęciem jesteśmy w stanie pomóc dużo bardziej niż tysiącem słów. Zdarza się jednak, że nie możecie uczestniczyć w pogrzebie z wielu różnych przyczyn lub chcecie, by Wasze słowa wsparcia i miłości trwały dłużej niż kilka chwil. Specjalnie na takie okoliczności postanowiliśmy stworzyć kilka propozycji ręcznie robionych kartek z kondolencjami. Chcielibyśmy nieco ułatwić Wam ten trudny czas, więc wychodzimy z gotowymi rozwiązaniami.

Kartka z kondolencjami

Chcemy być z Wami w wielu momentach Waszego życia, zarówno tych szczęśliwych, jak i tych smutnych. Postanowiliśmy stworzyć kartki z wyrazami współczucia, które będziecie mogli wykorzystać podczas straty bliskiej osoby. Jeżeli z różnych przyczyn nie możecie uczestniczyć w pogrzebie danej osoby, dobrym rozwiązaniem będzie zapisanie wszystkich swoich przemyśleń i słów wsparcia na ręcz nie robionej kartce. Wysłanie takiej kartki pozwoli Wam okazać swój szacunek dla zmarłego i jego rodziny w dużo lepszy sposób niż poczta elektroniczna czy SMS. Nasze kartki żałobne będą również dobrym rozwiązaniem, jeżeli nie czujecie się na siłach rozmawiać z najbliższymi zmarłej osoby. Wiemy, że może być to wyjątkowo trudny czas, dlatego zapisanie słów może być dużo prostsze niż wypowiedzenie ich. Taka kartka wypełniona słowami wsparcia i miłości może stać się pomocą w powrocie do rzeczywistości po pogrzebie. Słowa tam zapisane mogą dawać ukojenie i przywoływać miłe wspomnienia związane z osobą zmarłego.

Kartka z wyrazami współczucia

Aby nieco ukoić przykre uczucia związane z odejściem bliskiej osoby, postanowiliśmy, że nasze wzory będą tą odrobiną światełka i ciepła w tych trudnych dniach. Dlatego nasza kartka KON 04 to kwiatowy bukiet na naturalnym papierze. Kwiaty zostały ręcznie namalowane białą farbą akrylową. Pod kwiatowym bukietem umieściliśmy napis „Z wyrazami żalu”. Jeżeli nie wiecie, co napisać wewnątrz kartki lub nie macie na to energii, do zestawu dołączamy kartę ze starannie dobranymi przez nas słowami wsparcia. Staramy się wyjść do Was z pomocną dłonią i pomóc jak najbardziej możemy. Kolejną propozycją jest wzór KON 02. Na białym papierze umieściliśmy grafikę krzyża udekorowanego wieloma roślinami. Krzyż jako znak zbawienia dodaje siły i wsparcia, których nie może zabraknąć w czasie żałoby. Delikatne liście w błękitnej i zielonej kolorystyce okalają krzyż, dodatkowo ocieplając jego wizerunek. W zależności od Waszych preferencji, odczuć, zdecydujcie się na kartkę, która odpowiada Wam najbardziej.