Narodziny / Roczek

Od Baby Shower począwszy, na Roczku skończywszy – w tych stworzonych z myślą o rodzicach i dzieciach kartkach zawarliśmy całą esencję szczęścia, jakie płynie z narodzin malucha. Bo czy może być coś piękniejszego niż czarujący świat małego dziecka? Nasze kartki na Roczek i Narodziny świetnie podkreślają charakter tych niepowtarzalnych dni, są delikatne, radosne i urocze. Wypełnijcie wnętrze najlepszymi życzeniami, by stworzyć oryginalną pamiątkę. Z doświadczenia wiemy, że takie upominki są po latach wyjątkowym elementem rodzinnych spotkań – dlatego warto pochwalić się wtedy czymś naprawdę unikatowym!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kartka na Narodziny dziecka powinna szczególnie podkreślać wyjątkowość tego wydarzenia. Dlatego stworzyliśmy dla Was kilka propozycji, które spełniają te wymagania. Wśród naszych kartek znajdziecie oryginalny wzór z dziecięcymi zabawkami wiszącymi na lince lub maluchy wśród zabawek. Z pewnością znajdziecie propozycję, która Was zauroczy. Taka kartka będzie idealnym dodatkiem do prezentu na Roczek, Baby Shower czy Narodziny. Przekażcie słowa wsparcia dla rodziców i życzenia powodzenia dla dziecka w niezwykle oryginalny sposób!

Kartka na Roczek dla dziewczynki

Z pewnością każdy z nas ma kilka pamiątek z dzieciństwa, do których czasami z przyjemnością wraca. Wybierając się na imprezkę urodzinową czy baby shower, stajecie przed wyjątkową okazją wręczenia maluchowi takiej pamiątki. Na pewno chcielibyście, aby była ona bardzo oryginalna. Z pomocą przyjdą Wam nasze kartki ręcznie malowane. Aktualnie w naszej ofercie znajdziecie dwa wzory dla dziewczynek, które świetnie sprawdzą się w roli prezentu na Narodziny lub Roczek. Jednym z nich jest D 01, na którym umieściliśmy grafikę dziecięcych zabawek i ubranek na lince do prania. Znajdziecie tam słonika, serduszko, króliczka, sukienkę, skarpetki oraz ptaszka. Wszystkie elementy zostały udekorowane białą farbą akrylową. Nasze pranko umieściliśmy na delikatnie szarym tle w różowej ramce. Wszystko prezentuje się niezwykle uroczo i spójnie. Wypełnijcie kartkę najlepszymi życzeniami dla dziecka i rodziców i wręczcie im wyjątkową pamiątkę, którą będą wspominać przez kolejne lata. Naszą drugą propozycją jest wzór D 03, na którym znajduje się grafika dziewczynki wśród zabawek. Wygląda niezwykle uroczo i delikatnie. Na podłodze znajdziecie dinozaura, wieloryba, piłeczkę, króliczka, auto i żyrafę. Dobór zabawek z pewnością jest niebanalny. Bo kto powiedział, że dziewczynki nie mogą bawić się samochodzikami czy dinozaurami?

Kartka na Roczek dla chłopca

Świętowanie ważnych wydarzeń w życiu dziecka jest niezwykle istotne. Każdy dzień dla takiego malucha może być kamieniem milowym w jego rozwoju. Nic więc dziwnego, że rodzice chcą dokumentować takie chwile. Z okazji Narodzin chłopca, jego Roczku czy Baby Shower mamy warto wręczyć świętującym osobom wyjątkowy upominek, który zostanie z nimi na długi czas. Postanowiliśmy stworzyć więc oryginalne wzory podkreślające charakter tych wydarzeń. Na Roczek dla chłopca powstał między innymi wzór D 02. Umieściliśmy na nim dziecięce elementy wiszące na lince do prania, podobnie jak w wersji różowej. Tutaj dla odmiany pojawiają się inne elementy: łódka, słonik, ogrodniczki, koszulka i ptaszek. Całość została udekorowana białą i złotą farbą akrylową. Kartka jest niezwykle urocza i na pewno spodoba się obdarowanym osobom. Wypełnijcie ją najlepszymi życzeniami, a z pewnością Wasz prezent stanie się pamiątką na lata. Kolejnym wzorem będzie D 04. Na kartce znajduje się mały chłopiec w otoczeniu dinozaura, słonika, piłeczki, autka, kaczuszki oraz gąski. Delikatna, pastelowa kolorystyka świetnie podkreśla charakter kartki i wydarzenia, na które ją wręczycie.