Inne okazje

Nasze kartki tworzymy z pasji do rękodzieła. Znajdziesz u nas ręcznie malowane i zdobione egzemplarze na każdą okazję. Nie ograniczamy się do najbardziej typowych okazji i świąt. Stworzyliśmy wiele wzorów, z których będziecie mogli skorzystać w wielu sytuacjach. W naszej ofercie posiadamy między innymi kartki gratulacyjne, urodzinowe, walentynkowe. Świetną propozycją są również kartki bez narzuconej okazji. Znajdują się na nich nasze autorskie grafiki kwiatowe bez napisu określającego okazję. Poszukując kartki na Waszą wyjątkową okazję, warto zajrzeć do tej zakładki!

Wyświetlanie 1–12 z 153 wyników

1 2 3 4 11 12 13

Kartki okolicznościowe to element wielu uroczystości, świąt i wydarzeń. W zależności od okazji wybierzcie odpowiedni wzór i tekst na kartce. Bardzo często kartki stają się wyjątkową pamiątką po takim szczególnym dniu. W naszej ofercie znajdziecie kartki na wiele okazji, które możecie dopasować do własnych potrzeb i wymagań. W kategorii Inne Okazje umieściliśmy kartki m. in. na walentynki, urodziny, jubileusze, narodziny oraz kartki uniwersalne bez napisu. Gwarantujemy, że na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Kartka na urodziny

Nie ma wątpliwości, że urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas. Zazwyczaj świętujemy ten dzień z najbliższymi, urządzając przyjęcia i spotkania. Uwieczniamy najważniejsze momenty na zdjęciach i kontach społecznościowych. Poszukując odpowiedniego prezentu na urodziny, warto wręczyć również wspaniałą pamiątkę, która pozostanie z solenizantką, solenizantem na długi czas. Idealnie w tej roli sprawdzą się nasze kartki ręcznie malowane. Wśród nich znajdziecie wiele grafik kwiatowych w pełnej gamie kolorystycznej. Niezwykle trafnym wyborem będzie kartka U 15. Umieściliśmy na niej kolorowy bukiet kwiatowy, bardzo bogato zdobiony. Do namalowania kartki, użyto farb akrylowych w czerwonym, fioletowym oraz kremowym i białym kolorze. Dodatkowo całość udekorowana została złotymi elementami. Bukiet znajduje się na kremowym, eleganckim papierze, dzięki czemu całość pięknie się prezentuje. Na dole kartki umieszczony został napis „W dniu urodzin”. Ten wzór będzie świetnym wyborem jako kartka na urodziny dla mamy, siostry czy dziewczyny.

Kartka na Roczek lub Narodziny

Z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu rodzica są narodziny i Roczek jego dziecka. Jest to powód do świętowania i celebracji. Dlatego też, jeśli bliska Wam osoba właśnie urodziła dziecko lub zostaliście zaproszeni na Roczek, koniecznym jest wybór odpowiedniego upominku. Świetnym rozwiązaniem będzie prezent, który stanie się wyjątkową pamiątką na długie lata. Kartka ręcznie robiona na Roczek to strzał w dziesiątkę! W naszej ofercie znajdziecie ciekawe grafiki, które idealnie podkreślą charakter tego wydarzenia. Nasze najnowsze wzory D 03 i D 04 są niezwykle urocze i na pewno spodobają się Waszym bliskim. Przedstawiają one dziewczynkę lub chłopca w otoczeniu wielu zabawek i maskotek. Delikatna kolorystyka dodatkowo podkreśla urok tych kartek. Wypełnijcie je najlepszymi życzeniami, by maluszek, gdy podrośnie, mógł cieszyć się wyjątkową pamiątką.

Kartki malowane bez napisu

W życiu każdego z nas jest wiele indywidualnych wydarzeń, które zasługują na celebrację. Niekoniecznie będą to okazje popularne wśród innych osób. Stworzyliśmy więc kartki, które idealnie sprawdzą się w takiej roli. Są to kwiatowe kartki bez napisu. Znajdują się na nich bukiety kwiatowe w wielu kolorach. Taką kartkę możecie wykorzystać w wielu sytuacjach, w zależności od swoich potrzeb. Wypełnijcie ją odpowiednim tekstem, adekwatnym do sytuacji i wręczcie obdarowanej osobie wspaniały upominek. Świetnym wyborem będzie nasz wzór N 03. Na białym papierze umieściliśmy bukiet żółtych słoneczników z kremowo-białymi kwiatami. Kartka jest oryginalna i bardzo atrakcyjna. Wszystkie kolory idealnie się ze sobą komponują i przywołują wspomnienia ciepłych, letnich, dni.