Gratulacje

Szukasz nietuzinkowej kartki, przy pomocy której złożysz gratulacje awansu, zdobycia nagrody lub uzyskania wyjątkowych osiągnięć? A może słowa uznania cisną Ci się na usta w związku z jakąś wyjątkową okazją, która zdarza się tylko raz w życiu? Wyraź je w pełni na kartce gratulacyjnej MAK! Będzie nam ogromnie przyjemnie, gdy ta ręcznie wykonana, niezwykle kunsztowna kartka trafi do rąk szczęśliwca świętującego swój sukces. Stoimy na stanowisku, że nie tylko te kluczowe wydarzenia – zawodowe czy szkolne – zasługują na gratulacje. Te codzienne, osobiste, są równie ważne! Dlatego naszą kartkę możecie samodzielnie wypełnić wyjątkowymi życzeniami, by pokazać, co w życiu zasługuje na największą uwagę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Codzienne małe sukcesy świętujemy gorącą kąpielą czy pyszną kolacją. Zdarzają się jednak sytuacje, do których warto podejść z większym zaangażowaniem. Sukcesy bliskich nam osób cieszą tak samo, jak nasze własne. Warto więc pogratulować im w oryginalny sposób, który zapadnie na długo w pamięci. Świetnym wyborem będą nasze kartki malowane MAK. Stworzyliśmy kilka niezwykle atrakcyjnych propozycji, które na pewno przypadną Wam do gustu. Wypełnijcie kartkę słowami gratulacji odpowiednimi dla okazji i wręczcie spersonalizowany upominek bliskim.

Kartka Gratulacje z okazji sukcesów szkolnych

Jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas jest okres szkolny. Znaczną część naszego życia poświęcamy nauce, zaczynając od przedszkola, kończąc na studiach. Po drodze kończymy klasy, bierzemy udział w olimpiadach, wydarzeniach sportowych. Warto w takich momentach docenić Wasze dzieci, rodzeństwo czy znajomych. Pogratulowanie im skończenia studiów, zostania laureatem olimpiady będzie niezwykłym gestem, który z pewnością zostanie zapamiętany. Na te okazje stworzyliśmy wyjątkowy wzór AB 01. Przedstawia on grafikę sowy wśród książek oraz pióra do pisania. U dołu kartki umieściliśmy napis „Gratulacje”, który idealnie podkreśla charakter wydarzenia. Całość została udekorowana złotą oraz perłową farbą akrylową. Taki wzór idealnie sprawdzi się, kiedy będziecie chcieli pogratulować uczniowi skończenia szkoły lub uzyskania innych szkolnych sukcesów. Wypełnijcie kartkę ciepłymi słowami wsparcia, a możecie być pewni, że Wasz prezent zostanie zapamiętany.

Kartka Gratulacje z kwiatowym motywem

Wśród kartek gratulacyjnych nie może zabraknąć kwiatowych wzorów. Stworzyliśmy kilka propozycji, które świetnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. W zależności od osoby, którą chcecie obdarować, zdecydujcie się na czerwony bukiet lub kwiatowe łuki. Niezwykle atrakcyjnym wzorem jest G 02. Na delikatnie szarym, czerpanym papierze umieściliśmy piękny, czerwony bukiet pełen maków. Delikatne elementy dekoracyjne wykonane różową i zieloną farbą akrylowa idealnie komponują się z całością. Na dole kartki znajduje się napis „Gratulacje”. Bukiet jest niezwykle oryginalny i namalowany z ogromną starannością. Wypełnijcie wnętrze kartki cudownymi, personalizowanymi słowami gratulacji. Świetną opcją będzie również kartka G 08, na której umieściliśmy kwiatowe łuki o delikatnej, ciekawej kolorystyce. Kwiaty zostały ręcznie namalowane za pomocą farb akrylowych w bordowym, fioletowym, białym, błękitnym oraz złotym kolorze. Kwiatowe łuki to wyjątkowy wzór, który wyeksponowany na półce lub oprawiony w ramkę dodatkowo pięknie udekoruje pokój obdarowanej osoby. Dodajcie do Waszego podarunku czekoladę, święcę i stwórzcie wyjątkowy prezent gratulacyjny dla bliskiej Wam osoby.