Kartka na urodziny dla osoby w każdym wieku? Tylko ta ręcznie robiona MAK! Stworzyliśmy wiele wzorów o bardzo różnym charakterze. Wszystkie łączą za to kwiatowe elementy dekoracyjne. Z pewnością odnajdziecie wśród nich ten idealny wzór, który zachwyci solenizantkę, solenizanta. O sprawianiu małych przyjemności wiemy naprawdę dużo i jesteśmy pewni, że taki upominek na zawsze trafi do serca (i pudełka skarbów) Twojej rodziny i przyjaciół!

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

1 2 3

Urodziny to niezwykły dzień, obchodzony jedynie raz w roku. Warto wykorzystać tę okazję do złożenia wyjątkowych życzeń i pokazania Waszym bliskim ile dla Was znaczą. Chcąc stworzyć wspaniałą pamiątkę dla nich, zdecydujcie się na upominki, do których będą mogli wracać przez lata. Idealnym rozwiązaniem będzie kartka okolicznościowa ręcznie robiona. Do stworzenia naszych kartek wykorzystujemy cały nasz talent, pasję i umiejętności, by efekt końcowy idealnie podkreślał charakter danego wydarzenia. Nasze kartki na urodziny z kwiatowymi wzorami w przeróżnych kolorach, prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Zdecydujcie się na odpowiedni dla Was wariant, wypiszcie wnętrze życzeniami i sprawcie przyjemność drugiej osobie.

Kartka na urodziny na białym papierze

Nasze kompozycje kwiatowe dobieramy tak, by wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrały. Niezwykle ważną częścią jest również kolor papieru, na którym wzór się znajduje. Najbardziej podstawowym kolorem w naszej ofercie z pewnością będzie biały. Wszystkie kolory na takim tle pięknie się wybijają i pokazują swoje piękno w całej okazałości. Jedną z takich kartek będzie U 09. Przedstawia ona bukiet kwiatowy w różowobiałej kolorystyce z elementami granatowych kwiatuszków. Całość została namalowana za pomocą farb akrylowych. Bukiet jest bardzo zdobny, a zarazem spójny. Delikatna różowa wstążka okalająca bukiet idealnie komponuje się z całością. U dołu kartki znajduje się napis „W dniu urodzin”. Kartka na pewno zachwyci Waszych bliskich! Chcąc wybrać odmienny w charakterze wariant, warto zainteresować się kartką U 17. Przedstawia ona grafikę cyfry „40” przyozdobioną kwiatami. Różowa cyfra świetnie współgra z czerwienią i różem kwiatowych kompozycji. Elementy dekoracyjne wykonane złotą i perłową farbą świetnie dopełniają całość. Wasza przyjaciółka, żona czy siostra obchodzi 40 urodziny? Nasza kartka pozwoli Wam w wyjątkowy sposób wyrazić swoje słowa uznania i życzenia na kolejne lata życia.

Kartka urodzinowa na kremowym papierze

Drugim najbardziej popularnym wariantem kolorystycznym papieru w naszej ofercie jest kremowy. Bardzo ociepla cały wzór, dodając dozę koloru. Jednym z bardziej atrakcyjnych wzorów będzie kartka U 16. Delikatny kremowo-biały bukiet z elementami różu i złota idealnie komponuje się na naszym kremowym papierze. Postanowiliśmy stworzyć wzór, który nie będzie przytłaczał ilością kolorów, a jedynie podkreślał urok tych najbardziej delikatnych. Długa, biała wstążka świetnie łączy bukiet z napisem „W dniu urodzin”. Zdecydujcie się na taką kartkę, jeżeli lubicie prostotę i delikatność. Zdecydowanie mocniejszym kolorystycznie wzorem będzie U 14. Ciemnobordowy bukiet z elementami granatowych kwiatów pięknie wybija się na kremowym tle. Kolor papieru bardzo rozjaśnia i ociepla koloryt wzoru, dzięki czemu, bukiet w ciemnych kolorach prezentuje się dostojnie i elegancko. Jest to zdecydowanie opcja dla osób lubujących się w klimacie cygańskiego boho o ciemnych kolorach i bogatym zdobnictwie.