Komunia

Maj to czas kwitnących drzew, otaczających nas słodkich zapachów kwiatów, pierwszych ciepłych wieczorów, a także pierwszych komunii. By idealnie oddać charakter tych uroczystości, stworzyliśmy wyjątkowe kartki okolicznościowe. Delikatne, urocze i eleganckie wzory świetnie sprawdzą się jako Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Nasze autorskie grafiki zostały stworzone z troską o najdrobniejsze szczegóły. Wypełnijcie kartkę pięknymi życzeniami i zaskoczcie przystępujące do Komunii dziecko!

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

1 2

Kartka na Komunię Świętą ręcznie robiona to świetny pomysł na złożenie życzeń w wyjątkowy sposób. Wybierając idealny wzór, wręczycie obdarowanemu dziecku nie tylko kartkę, ale również oryginalną pamiątkę po tym uroczystym dniu. W naszej ofercie znajdziecie wiele grafik, spośród których na pewno wybierzecie odpowiednią dla Was. W zależności od Waszych preferencji możecie wybrać grafikę dziecka komunijnego, kwiatów czy kielicha z hostią.

Kartka na Komunię dla dziewczynki

Wybierając odpowiednią kartkę komunijną, warto zdecydować się na eleganckie i delikatne grafiki, które podkreślą charakter uroczystości i z pewnością zachwycą obdarowaną osobę. Kartki malowane MAK będą idealnym wyborem. Dla dziewczynki świetnie sprawdzi się nasz wzór K 21. Grafika przedstawia klęczącą dziewczynkę w albie. Dookoła niej umieszczono kwiatuszki w różowym kolorze. Kartka została ozdobiona farbami akrylowymi w różowym, białym, złotym i perłowym kolorze. Wybrany wzór prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i dodatkowo może pięknie przyozdobić pokój obdarowanego dziecka. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla dziewczynki to również wzór K 23. Przedstawia kielich z hostią udekorowany kwiatkami i liśćmi. Cała kompozycja jest spójna i delikatna. U dołu kartki znajduje się napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”. Wypełnijcie ją najlepszymi życzeniami, które dziecko komunijne zapamięta na długi czas.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca

Wśród naszych kartek znajdziecie odpowiednie wzory na każdą okazję i dla każdej osoby. Poszukując komunijnej kartki dla chłopca, warto pochylić się nad naszymi grafikami K 18 i K 16. Pierwsza kartka przedstawia chłopca w albie ze złożonymi dłońmi do modlitwy. Dziecko stoi wśród roślinnej dekoracji z białymi kwiatami. Wzór jest jedyny w swoim rodzaju. Chcąc wybrać wzór z tradycyjną, religijną symboliką warto zwrócić uwagę na kartkę K 16. Przedstawia ona kielich z hostią oraz perłowe i błękitne kwiaty. Z pewnością spodoba się dziecku komunijnemu. Dodatkowo przepięknie udekoruje jego pokój.

Uniwersalna kartka na Komunię

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość w życiu dziecka. To dzień pełen wzruszeń, delikatności i dziecięcego uroku. Niewątpliwie kolorem przewodnim tego dnia jest biel. W naszych kartkach postaraliśmy się zawrzeć wszelkie niezbędne elementy dekoracyjne. Świetnym wyborem będzie kartka K 20. Grafika przedstawia roślinne łuki z drobnymi kwiatkami w białym kolorze. Dodatkowe dekoracje, wykonane perłową i złota farbą akrylową, idealnie dopełniają kompozycję. Wewnątrz łuków znajduje się napis „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej”. Ze względu na swoją oryginalność i atrakcyjność, kartka z pewnością spodoba się obdarowanej osobie i będzie wyjątkową pamiątką. Jeżeli chcecie wręczyć dziecku komunijnemu delikatną kartkę okolicznościową, idealnym wyborem będzie wzór K 19. Nasza grafika przedstawia dwie kompozycje kwiatowe oraz kielich z hostią. Wzór jest niezwykle atrakcyjny, świetnie podkreśla charakter uroczystości.