Emerytura

Jedni czekają na nią z wytęsknieniem, inni z obawą, że nie poradzą sobie z nadmiarem wolnego czasu. Emerytura to niewątpliwie jedna z najważniejszych okazji, by dać znać, że pamiętamy, dziękujemy, trzymamy kciuki, będziemy tęsknić, albo że cieszymy się, że w końcu będziemy mogli spędzić z tą osobą więcej czasu. Kartka z okazji emerytury MAK nada się doskonale, by zakomunikować, jak ważny etap w życiu rozpoczyna się wraz z zakończeniem pracy zawodowej. Kto wie, może ta ręcznie robiona i pełna malarskiego polotu kartka sama zainspiruje obdarowanego do zajęcia się artystycznym hobby?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

W życiu każdego z nas pojawia się wiele etapów, które mają swój początek i koniec. Jednym z nich z pewnością jest działalność zawodowa. Przejście na emeryturę jest wyjątkowym wydarzeniem, które należy w odpowiedni sposób świętować. Często towarzyszą temu pożegnania w pracy, podziękowania i słowa powodzenia na dalsze lata. Warto przy takiej okazji przygotować wyjątkowy prezent dla osoby przechodzącej na emeryturę. Niezbędnym elementem będzie z pewnością kartka okolicznościowa, wewnątrz której podpiszą się wszyscy współpracownicy. Świetnie w tej roli sprawdzą się kartki ręcznie robione MAK. Wyjątkowe wzory zachwycą obdarowaną osobę i zostaną pamiątką po tym wydarzeniu.

Kartka na emeryturę z bukietem

Na naszych kartkach na emeryturę możecie znaleźć kwiatowe bukiety w różnych kolorach. Są to uniwersalne motywy, które są niezwykle efektowne. Będą świetnym rozwiązaniem zarówno jako upominek dla kobiety, jak i mężczyzny. Jeżeli Wasz współpracownik, znajomy, członek rodziny niedługo kończy swoją przygodę z karierą zawodową, warto zaopatrzyć się w którąś z naszych propozycji. Świetnym wyborem będzie wzór E 02. Na kremowym papierze namalowaliśmy piękny, kolorowy bukiet farbami akrylowymi w kremowym, czerwonym, pomarańczowym i złotym kolorze. Bukiet ma niezwykle oryginalny kształt, a żywe kolory idealnie komponują się z kolorem papieru. U dołu kartki znajduje się napis „Z okazji przejścia na emeryturę”. Całość wygląda niezwykle elegancko i świeżo. Wewnątrz znajduje się dużo miejsca, co jest istotne, jeżeli kartkę musi podpisać wiele osób. Wśród kartek na emeryturę możecie odnaleźć również jeden z naszych najbardziej kultowych bukietów w czerwono-złotym kolorze. Kartka E 04 jest niezwykle oryginalna i elegancka. Kwiaty namalowane ręcznie farbami akrylowymi zostały stworzone z ogromnym zaangażowaniem. Dzięki użytej farbie kartka posiada unikatowy efekt trójwymiarowości. Z pewnością pozostanie wyjątkową pamiątką lub dekoracją domu osoby obdarowanej.

Kartka na emeryturę z ramką

Wśród naszych autorskich wzorów znajdziecie wiele opcji, które będziecie mogli dopasować do różnych sytuacji. Wybierzcie odpowiednią grafikę i wręczcie wspaniały prezent, bliskiej Wam osobie. Naszymi ulubionymi motywami artystycznymi są malowane kwiaty i rośliny. Roślinne łuki to elementy, które prezentują się bardzo oryginalnie i efektownie. Takie ciekawe rozwiązanie na pewno przypadnie Wam do gustu. Na naszej kartce na emeryturę E 03 umieściliśmy roślinne łuki z paprocią, malinkami, jagodami i drobnymi listkami. Pomiędzy nimi znajduje się napis „Z okazji przejścia na emeryturę”. Wszystkie elementy znakomicie ze sobą współgrają, tworząc spójną całość. Kolory na kartce są bardzo żywe, przez co idealnie wybijają się na kremowym tle. Wewnątrz kartki wpiszcie swoje najlepsze życzenia, słowa wsparcia, podziękowania i powodzenia oraz umieśćcie podpisy bliskich osób - na wszystko znajdzie się miejsce!