Prymicje i Jubileusze Kapłańskie

Prymicje mają szczególne znaczenie dla kapłanów. Łączą się one ze święceniami kapłańskimi i są pierwszą okazją księdza do spotkania w nowej roli z wiernymi rodzimej parafii. Kartki na święcenia, kartki prymicyjne, a także na jubileusz kapłański dostępne w naszym sklepie, są ręcznie wykonane i stworzone z najwyższą dbałością o szczegóły. Wyjątkowe kartki MAK w pięknej formie pozwolą rodzinie, znajomym i wspólnocie parafialnej przekazać gratulacje i słowa wsparcia młodemu księdzu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Prawdopodobnie nie ma ważniejszego dnia w życiu nowego księdza niż dzień pierwszej sprawowanej przez niego Mszy Świętej. Jako wspólnota parafialna często towarzyszycie mu w tym dniu. Warto pogratulować nowemu księdzu sukcesu ukończenia seminarium duchownego i uzyskania święceń kapłańskich w szczególny sposób. Świetnym wyborem będzie wręczenie mu drobnego upominku, np. w formie ręcznie robionej kartki malowanej wypełnionej najlepszymi życzeniami. Kartki malowane MAK sprawdzą się idealnie w tej roli.

Ręcznie robiona kartka na prymicje

Do każdej kartki podchodzimy indywidualnie i z największą starannością. Dzięki temu po wybraniu odpowiedniego dla Was wzoru otrzymujecie całkowicie unikatowy produkt, idealnie dobrany do okazji oraz osoby obdarowanej. Stworzyliśmy kilka propozycji kartek na prymicje, które idealnie podkreślają charakter tego wydarzenia. Bardzo ciekawą propozycją będzie wzór PR 01. Na białym, prostokątnym papierze umieściliśmy grafikę krzyża, hostii oraz kielicha - jedne z najważniejszych elementów podczas liturgii. Kompozycja została umieszczona w delikatnej, niebieskiej ramce. Kartkę udekorowaliśmy farbami akrylowymi w białym i złotym kolorze. Kolorystyka wzoru dzięki temu jest niezwykle delikatna i odpowiednio dopasowana do wydarzenia. Pod grafiką znajduje się napis „W dniu Prymicji”. Do zestawu dołączamy kartę z życzeniami oraz kopertę. Jeżeli jednak chcecie samodzielnie ułożyć życzenia i słowa wsparcia, macie na to dużo miejsca wewnątrz kartki. Z pewnością wystarczy go również na kilka podpisów, jeżeli Wasz upominek jest od grupy osób. Okazanie Waszego wsparcia nowo wyświęconemu księdzu jest niezwykle istotne i na pewno zostanie docenione przez obdarowaną osobę.