Zawieszki do prezentów

Dodaj magię ręcznie malowanych zawieszek do świątecznych prezentów!

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, miłości i podarunków. W naszej kategorii ręcznie malowanych zawieszek na Święta Bożego Narodzenia znajdziesz doskonałe dodatki, które uczynią Twoje prezenty jeszcze bardziej wyjątkowymi. Wybierz odpowiedni dla siebie wariant i dopasuj go do ozdobnego papieru pakowego i   pozostałych dekoracji. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie elementy dekoracyjne będą spójne i atrakcyjne. Zawieszki do prezentów to idealny dodatek ułatwiający podpisanie prezentów, by nie zagubiły się pod choinką.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

1 2

Zawieszki do prezentów to wyjątkowy dodatek do Waszych upominków. Niezwykłe wzory, ręczne wykonanie sprawiają, że są one bardzo oryginalne i klimatyczne. Wybierzcie odpowiedni dla Was wariant i wręczcie bliskim przepiękny prezent. Nasze zawieszki są małymi dziełami sztuki, w których produkcję wkładamy serce i talent. Staramy się, by każda sztuka była wyjątkowa. Niczym płatki śniegu, nie znajdziecie dwóch identycznych bilecików. To wszystko sprawia, że nasz produkt jest szczególny, atrakcyjny i na pewno spodoba się obdarowanej osobie.

Ręcznie malowane zawieszki do prezentów na Święta Bożego Narodzenia

Każda z naszych zawieszek to małe dzieło sztuki. Nasz zespół artystów poświęca szczególną uwagę każdemu detalowi, malując każdą zawieszkę z pasją i dbałością. Cały proces ich tworzenia, od pierwotnego projektu po spakowanie gotowych zawieszek do folijki to ręczna praca. Na każdym etapie produkcji stawiamy na dokładność i rzetelność. Każda zawieszka ma swój niepowtarzalny wzór i kolor. Staramy się, abyście mieli dostęp do różnorodnych grafik, tak by każdy znalazł najbardziej odpowiednią dla siebie. Zawieszki różnią się kolorem papieru, wielkością, wzorem, techniką malowania, kolorami farb. Mamy nadzieję, że dzięki temu odnajdziecie idealne dla Was warianty, pasujące do Waszych dekoracji, papieru ozdobnego czy samych prezentów. Nasze zawieszki pomogą Wam dodać osobistego akcentu prezentom na Święta, złożyć krótkie życzenia i pięknie udekorować upominek.

Dlaczego nasze zawieszki na prezenty świąteczne są wyjątkowe?

Każda zawieszka jest dziełem rękodzielniczego kunsztu. Każda z nich jest tworzona z miłością do piękna i dbałością o detale. To prawdziwe rękodzielnicze arcydzieło. Tworzenie wyjątkowego prezentu świątecznego staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zacznij przeglądać naszą kategorię i odkryj, jak zawieszki mogą uczynić Twoje Święta Bożego Narodzenia jeszcze bardziej magicznymi. Wśród naszych wzorów znajdziesz wiele ciekawych wariantów - od zaśnieżonych choinek po zimowy pejzaż z gwiazdą betlejemską. W zależności od Twoich preferencji, dekoracji świątecznych lub prezentu, wybierz najbardziej pasujący Tobie wariant. Nasze komplety są starannie dobrane, tak żeby pasowały do siebie i dobrze komponowały się z innymi dekoracjami. Świetnym wyborem będzie zestaw BIL 01. Zawiera on trzy wzory bilecików - ośnieżone drzewo na granatowym tle, choinkę z czerwonymi bombkami, zimowy pejzaż z choinką i gwiazdą betlejemską. Wszystkie doskonale oddają świąteczny, zimowy klimat. W zależności od wybranej ilości kompletów zawieszki będą po równo powielane. Dzięki temu możesz spakować nawet dużą ilość prezentów w spójny i atrakcyjny sposób.

Zawieszki do prezentów na Święta

Wnętrze naszych bilecików jest czyste. Dzięki temu możecie wypisać je w dowolny sposób. Najczęściej na zawieszkach wpisuje się imiona osób obdarowywanych. Takie rozwiązanie pozwala ułożyć wszystkie prezenty pod choinką, by potem rozdać je najbliższym. Świetnym rozwiązaniem będzie również wpisanie krótkich życzeń świątecznych. Dzięki temu obdarowana osoba z pewnością zapamięta taki prezent i zachwyci się osobistym akcentem.