Kwiatowe bez napisu

Ogród pełen kolorów, zaklęty w naszych kartkach kwiatowych, budzi się do życia za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. Nasze kartki kwiatowe stworzone są z niezwykłą dbałością o artyzm i kunsztowne wykończenie. Dedykowane są na każdą okazję, ale nadają się doskonale także jako samodzielna ozdoba czy tło, na którym zapiszesz ulubiony wiersz – a może nawet stworzysz na niej swój własny? Zainspiruj się unikatową kartką kwiatową, w której stworzenie wkładamy wyjątkowo dużo serca. Każda kartka to unikatowe dzieło sztuki, które nadaje życzeniom, gratulacjom i podziękowaniom w niej zawartym odrobinę marzycielskości.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

1 2

Jak sama nazwa naszej firmy wskazuje, uwielbiamy kwiaty. Kompozycje kwiatowe, łuki, bukiety towarzyszą naszym kartkom w wielu okolicznościach. W zależności od Waszych preferencji, okazji i charakteru osoby obdarowanej, możecie zdecydować się na wzór, który Wam najbardziej odpowiada. My postaraliśmy się, by każda kartka była wyjątkowa i oryginalna. Ręcznie malowane elementy są unikalne i na pewno nie znajdziecie dwóch takich samych kwiatków. U nas każde pociągniecie pędzla, postawienie kropeczki ma znaczenie. Postanowiliśmy stworzyć kolekcję kartek uniwersalnych, które będziecie mogli wykorzystać w dowolnie wybranej przez siebie sytuacji.

Kartka ręcznie malowana

Wśród wielu wydarzeń w naszym życiu, pojawiają się takie, które są dla nas wyjątkowo ważne. Zamknięcie projektu w pracy, świetny występ w szkolnym przedstawieniu, pomoc przy przeprowadzce, pożyczenie jakiegoś sprzętu… Okazje możemy wymieniać bardzo długo. Każda jednak zasługuje na celebrację, okazanie wsparcia czy podziękowanie. W takich sytuacjach świetnie sprawdzą się nasze kartki malowane MAK kwiatowe bez napisu. Dokonajcie wyboru wzoru i zadecydujcie, co znajdzie się wewnątrz kartki. Możecie uzupełnić je dowolną treścią, adekwatną do wydarzenia. Taki upominek z pewnością zostanie zapamiętany przez obdarowaną osobę. Wypisanie kartki osobistymi życzeniami pozwoli na stworzenie oryginalnej pamiątki, do której wspólnie będziecie mogli wracać przez lata.

Kartka ręcznie robiona jako ozdoba wnętrza

Nasze kartki to małe dzieła sztuki, tworzone przez utalentowanych artystów. Ich wyjątkowość polega na ręcznie malowanych elementach, dzięki czemu każda kartka jest inna. Zachęcamy Was do spojrzenia na nasze produkty jak na piękne przedmioty, które mogą ozdobić przestrzeń wokół Was. Kartki bez napisu świetnie sprawdzą się w roli dekoracji do Waszego salonu, pokoju dziecka, pracowni — możliwości jest wiele. Przepiękne kwiatowe wzory prezentują się niezwykle elegancko i efektownie. Stworzyliśmy sporo wariantów, spośród których możecie wybierać. Bukiety na białym lub kremowym papierze, kwiaty białe, różowe, czerwone, złote — na pewno znajdziecie odpowiedni wariant pasujący do Waszego domu. Umieszczenie takiej kartki w ramce lub postawienie jej na półce, kominku zdecydowanie upiększy wnętrze, wniesie do niego kolor i będzie artystycznym akcentem.

Kartka malowana MAK

Jednym z najbardziej popularnych bukietów kwiatowych w naszej ofercie jest zdecydowanie OG 01. Mocno zaakcentowana czerwono-złota kolorystyka świetnie komponuje się na kremowym tle papieru. Bukiet ten jest niezwykle elegancki. Jeżeli chcielibyście wybrać coś bardziej kolorowego i radosnego to świetnie sprawdzi się w tej roli wzór N 03. Żółto-pomarańczowe słoneczniki w towarzystwie kremowo-białych kwiatów prezentują się niezwykle. Bukiet z pewnością przyciągnie uwagę i przypomni ciepło letnich dni. Chcąc znaleźć kartkę kwiatową, lecz niekoniecznie z motywem bukietu, możecie zainteresować się wzorem NS. Na kartce umieściliśmy grafikę skrzyni drewnianej wypełnionej kwiatami. Fiolet w połączeniu z różem i bielą tworzy ciekawą kompozycję kolorystyczną. Wzór na pewno wyróżnia się na tle pozostałych. Czy to właśnie on pojawi się w Waszym domu?