Walentynki

Jak najlepiej dać znać tej wyjątkowej osobie, że w naszym sercu zajmuje szczególne miejsce? Nieważne, czy dopiero poznajesz swoją drugą połówkę, czy jesteście ze sobą tak długo, że rozumiecie się bez słów – mamy coś specjalnie dla Ciebie! Cudowna kartka walentynkowa MAK zachowa w tajemnicy wszystkie Twoje najgłębsze uczucia i jest zawsze gotowa, by zapisać na niej kilka ważnych słów do tego jedynego adresata. Wszyscy zakochani mają swoje własne sposoby na wyrażanie uczuć, ale bez wątpienia każdy da się zauroczyć delikatnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania naszych kartek!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Miłość możemy wyrażać na różne sposoby, za pomocą słów, miłych gestów czy upominków. Nie ważne, w jaki sposób, ważne by wystarczająco często. Każdy lubi zostać doceniony, ukochany. Okazji do tego jest wiele, jednak są takie dni, kiedy kochamy mocniej i warto wtedy powiedzieć to tej drugiej osobie. Z pewnością takimi dniami będą Walentynki, rocznice zawarcia związku, ślubu, pierwszego spotkania. Mając to na uwadze, stworzyliśmy kilka propozycji kartek, które pomogą Wam złożyć najcudowniejsze życzenia i powiedzieć „Kocham Cię” w oryginalny sposób. Kartka na Walentynki dołączona do prezentu od serca na pewno pozostanie wspaniałą pamiątką, do której będziecie sięgać przez lata.

Kartka walentynkowa ręcznie robiona

Im bardziej personalizowany i przemyślany jest prezent, tym bardziej zostanie on doceniony i zapamiętany. Z pewnością każdy z nas chciałby, by taki właśnie był nasz upominek dla bliskiej osoby. Warto więc zdecydować się na wyjątkowe kartki malowane MAK, które dzięki swojej unikatowości na pewno zaskoczą obdarowaną osobę i staną się stałym elementem corocznych wspominek. Specjalnie na Walentynki stworzyliśmy kilka kwiatowych wzorów, które idealnie wpisują się w klimat tego święta. Cudownie prezentuje się wzór A 05. Na białym, kwadratowym papierze umieściliśmy grafikę serca z kwiatów. Nie ma wątpliwości, że kwiaty to idealny dodatek do prezentu na Walentynki, dlaczego więc nie wykorzystać takiego motywu? Grafika prezentuje się bardzo elegancko i uroczo zarazem. Delikatna, pastelowa kolorystyka idealnie dopełnia całość, nadając unikatowego charakteru kartce. Do namalowania kwiatów, użyliśmy farb akrylowych w czerwonym, kremowym i białym kolorze. Wewnątrz serca znajduje się napis „Love”. Wszystkie elementy cudownie się ze sobą komponują, tworząc idealną kartkę do wyrażania miłości.

Kartka na Walentynki dla niego

Wychodzimy z założenia, że Walentynki to nie jest dzień jedynie dla kobiet. Mężczyźni również uwielbiają dostawać upominki, słyszeć, że są kochani i mają wsparcie w drugiej osobie. Nasze kartki są bardzo uniwersalne i świetnie sprawdzą się jako prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Wybierzcie najbardziej atrakcyjny dla Was wzór, napiszcie wewnątrz życzenia i wręczcie Waszemu partnerowi, partnerce. Świetnym wyborem będzie wzór A 03. Na kremowym papierze o kwadratowym formacie umieściliśmy grafikę serca, które zostało udekorowane kwiatowymi kompozycjami. Całość prezentuje się bardzo delikatnie, idealnie wpisując się w charakter święta. Kwiaty zostały namalowane farbami akrylowymi - różową, kremową, białą i żółtą. Wewnątrz serca znajduje się napis „Dla Ciebie”. Do kartki dołączamy kartę z życzeniami i kopertę, które tworzą zestaw idealny. Jeżeli jednak czujecie się na siłach i chcecie samodzielnie wypisać kartkę, oczywiście macie taką możliwość. Osobiste życzenia będą zdecydowanie dużo bardziej docenione i zapamiętane. Ręcznie pisane „Kocham Cię” na pewno ma dużo większą wagę od nadrukowanego napisu.