Absolutorium

Absolutorium jest zwieńczeniem studiów i zapowiedzią kariery zawodowej. Trzy, pięć, a czasem i więcej lat spędzonych na intensywnej nauce wymagają uczczenia w specjalny sposób. Ta wyjątkowa chwila gromadzi rodzinę i przyjaciół, zapewniając pełne wzruszeń wspomnienia. Nasza kartka z okazji absolutorium będzie wspaniałym dodatkiem do tej uroczystości. Ręcznie malowana kartka MAK pasuje idealnie do życzeń z okazji uzyskania tytułu magistra, licencjata czy inżyniera.

Wyświetlanie jednego wyniku

Zakończenie kolejnego etapu nauki to niezwykle ważny moment w życiu każdego z nas. Ukończenie studiów jest jednym z bardziej wyjątkowych. Wiele lat ciężkiej pracy, początki dorosłego życia i pierwsze kroki na ścieżce kariery zawodowej zasługują na odpowiednie celebrowanie. Dobrze jest docenić pracę Waszego dziecka czy przyjaciela i wręczyć im wspaniałą pamiątkę z tej okazji. Świetnie w tej roli sprawdzi się kartka okolicznościowa. Chcąc stworzyć oryginalny upominek, warto wybrać ręcznie robioną kartkę, która wygląda wyjątkowo i dużo bardziej efektownie niż klasyczna, drukowana wersja.

Kartka na absolutorium

Stworzyliśmy nasz wzór kartki na absolutorium z myślą o studentach, którzy poświęcili wiele godzin swojego czasu na naukę, uczestniczenie w ćwiczeniach i wykładach. Na kremowym papierze umieściliśmy grafikę biblioteczki, książek oraz symbolu mądrości i wiedzy - sowę. Pod grafiką umieściliśmy napis „Gratulacje”. Do namalowania kartki użyliśmy złotej i perłowej farby akrylowej, dzięki temu nasz wzór zyskał cudowny efekt trójwymiarowości. Z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych kartek na absolutorium. Wewnątrz kartka pozostaje pusta. Daje Wam to możliwość uzupełnienia jej najlepszymi życzeniami, słowami wsparcia i powodzenia. Jeżeli chcecie wręczyć kartkę od całej rodziny lub grupy znajomych, macie dużo wolnego miejsca na pozostawienie podpisów. Ręcznie robiona kartka na zakończenie studiów z pewnością stanie się wspaniałą pamiątką, która obok pracy dyplomowej i samego dyplomu na pewno zostanie umieszczona na honorowym miejscu. Obdarowana osoba będzie mogła wracać do Waszych życzeń przez długi czas, dekorując kartką półkę w swoim pokoju lub umieszczając ją w ramce na ścianie. Zdecydujcie się na wyjątkowy, pozostający w pamięci, prezent na absolutorium.