Boże Narodzenie

Czy wszystkie kartki na Boże Narodzenie muszą wyglądać tak samo? Postanowiliśmy stworzyć wzory, które stanowczo zaprzeczają takiemu stwierdzeniu. Ręcznie robiona, wyjątkowa i czarująca kartka świąteczna MAK, jak żadna inna, podkreśli klimat Świąt. W subtelny sposób postaraliśmy się oddać to, co najważniejsze w tym wyjątkowym dla nas czasie: harmonię, rodzinne ciepło, spokój ducha i pełne nadziei oczekiwanie, wyrażone delikatnymi pociągnięciami pędzla i plamami koloru tak zwiewnymi, jak śnieżny puch. Do Waszych świątecznych życzeń dołączcie magię, którą możemy poczuć tylko raz w roku.

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

1 2 3

Kartki ręcznie robione to wyjątkowy sposób, żeby złożyć najlepsze życzenia bliskim Wam osobom. Taki gest szczególnie docenią osoby, które nie mogą być z Wami w tym okresie. Nasze wzory idealnie sprawdzą się jako prezent na Święta, który możecie wysłać pocztą. W zależności od Waszych preferencji zdecydujcie się na wzory przedstawiające Świętą Rodzinę, choinki lub dekoracje świąteczne. Wszystkie są wyjątkowe i na pewno zachwycą obdarowane osoby.

Kartka na Boże Narodzenie ze Świętą Rodziną

Jednymi z bardziej popularnych kartek w naszej ofercie są te ze wzorem Świętej Rodziny. Grudniowe święta są ściśle związane z narodzinami Jezusa, dlatego postaraliśmy się zawrzeć ten wyjątkowy moment na naszych kartkach. Świetnym wyborem będzie wzór B 25, na którym znajdziecie Maryję z Józefem i małym Jezuskiem w stajence w otoczeniu owieczek. W tle widać pustynne wydmy, po których wędrują trzej królowie na wielbłądach. Wszystkie elementy świetnie się ze sobą łączą i podkreślają charakter tych wyjątkowych dni. Złote dekoracje malowane farbą akrylową idealnie zdobią grafikę. Ze względu na swój artystyczny charakter, kartka może zostać wyjątkową dekoracją świątecznego domu. Umieszczona przy choince lub na kominku dodatkowo wzmocni klimat tych dni.

Malowane kartki bożonarodzeniowe z grafiką choinki

Jedną z najbardziej charakterystycznych dekoracji domu na Święta Bożego Narodzenia jest zdecydowanie choinka. Dekorujemy ją na różne sposoby bombkami, lampkami, łańcuchami i różnymi ozdobami. W wigilijny wieczór znajdujemy pod nią prezenty. Jest to niezmiennie wyjątkowy element w świątecznym domu. Na naszych kartkach postaraliśmy się odtworzyć efekt, jaki daje udekorowana choinka. Wyjątkowym wzorem będzie zdecydowanie B 33. Zielona choinka przyprószona białym śniegiem ze złotą gwiazdą na czubku. Prezentuje się niezwykle elegancko i atrakcyjnie. Dodatkowo umieściliśmy ją na leśnym tle z zorzą polarną na niebie. Całość jest grafiką przedstawioną w formie bombki choinkowej. Kartka w kremowym kolorze świetnie dopełnia grafikę, sprawiając, że jest to nasz bestsellerowy wzór.

Dekoracje świąteczne na bożonarodzeniowej kartce

Ostatnim z naszych motywów na kartkach świątecznych są dekoracje. Wśród nich znajdziecie wianki, bombki, łuki świerkowe. Wszystko zostało utrzymane w wyjątkowej, świątecznej atmosferze z dodatkiem brokatu, czerwieni i złota. Niezwykle atrakcyjnym wyborem będzie nasz wzór B 37. Przedstawia on świąteczny wieniec na drzwi lub kominek. Wieniec został udekorowany pierniczkami, bombkami, jemiołą oraz czerwoną wstążką. Na świerkowych gałązkach usiadły także dwa gile z czerwonymi brzuszkami. Wszystkie elementy krzyczą — świąteczny czas ! Bogactwo zdobień powoduje, że kartka wygląda niezwykle efektownie. Napiszcie na kartce najlepsze życzenia i słowa otuchy na następny rok dla Waszych najbliższych. Z pewnością będą Wam za to bardzo wdzięczni.