Ślub

Wyjątkowe okazje zasługują na wyjątkową oprawę. Nasze kartki malowane charakteryzują się niezwykłą oryginalnością i mogą stać się  wspaniałą pamiątką Ślubu na lata. Życzenia złożone w takiej formie na długo zapiszą się w pamięci i podkreślą rangę tego dnia, niczym szyta na miarę suknia i doskonale skrojony garnitur. Każdą naszą kartkę malujemy z największą starannością i zaangażowaniem, dzięki temu możecie być pewni, że dostajecie produkt dopracowany w każdym szczególe. Nasze ręcznie robione kartki malujemy farbami akrylowymi, niektóre dodatkowo zdobimy kolorowym brokatem.

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

1 2 3 4

Kartka na Ślub to niezwykle ważny element upominku dla Pary Młodej. Pozwala na złożenie wyjątkowych życzeń, które zapadną w pamięci nowożeńców. Wybierzcie więc odpowiedni wzór, który będzie pasował do Pary Młodej, podkreśli charakter uroczystości i świetnie wpisze się w styl ślubu. Wśród naszych kartek malowanych znajdziecie niezwykłe bukiety, kwiatowe ramki, serca i postacie nowożeńców przedstawione w graficzny sposób. Zdecydujcie się na wzór, który najbardziej do Was przemawia i wypełnijcie kartkę najlepszymi życzeniami.

Autorskie kolorowe bukiety kwiatowe

Najbardziej charakterystycznymi motywami kartek MAK są bukiety kwiatowe. Znajdziecie je w wielu wersjach. Dzięki temu możecie wybrać ten, który Wam najbardziej odpowiada i wpisuje się w stylistykę ślubu. Najbardziej uniwersalnym wzorem będzie bukiet złożony z białych kwiatów na kremowym papierze. Całość prezentuje się bardzo elegancko i delikatnie. Białe kwiaty w połączeniu z zielenią liści wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Jeżeli chcecie wybrać kartkę bardziej kolorową, doskonałym wyborem będzie bukiet S 53. Kwiaty zostały namalowane białą, kremową i karminową farbą akrylową. Dodatkowo bukiet został udekorowany fioletowymi kwiatuszkami, które świetnie uzupełniają całość. Taka kartka malowana z pewnością zachwyci Młodą Parę i wyróżni się na tle pozostałych.

Kartka ręcznie robiona z grafiką Młodej Pary

Warto również zwrócić uwagę na nasze wzory przedstawiające nowożeńców. Graficzne postacie znajdują się w otoczeniu kwiatów lub innych elementów dekoracyjnych. W zależności od Waszych preferencji wybierzcie parę bardziej elegancką w postaci wzoru S 09 lub zabawną - S 40. Jednym z naszych najbardziej kultowych wzorów zdecydowanie jest elegancka para S 09. Jedna z naszych pierwszych grafik, która do tej pory zachwyca obdarowane osoby. Na ręcznie malowanej kartce znajduje się Młoda Para w otoczeniu delikatnych, perłowych kwiatków. Całość prezentuje się niezwykle delikatnie i atrakcyjnie. Jeżeli wolicie bardziej kolorowy wzór, warto zwrócić uwagę na kartkę S 15. Przedstawia nowożeńców w latającym balonie, udekorowanym kwiatkami. Delikatna różowa kolorystyka na pewno zachwyci obdarowaną Parę.

Ślubne serca

Co może być bardziej kojarzącego się z miłością niż serca? Dlatego warto zastanowić się nad wyborem wzoru z taką grafiką. Oczywiście jak przystało na kartki MAK, nie może na nich zabraknąć kwiatowych elementów. Świetnym wyborem będzie nasza kartka malowana S 28. Grafika przedstawia dwa serca w otoczeniu pastelowych kwiatów. Całość jest bogato zdobiona i elegancka. Dekoracyjne elementy wykonane białą farbą akrylową idealnie dopełniają wzór. Nasze kartki tworzymy w dwóch wymiarach. Warto więc zastanowić się nad kwadratowym formatem. Poszukując wzoru serca, natraficie na kartkę SK 07, na której umieściliśmy serce udekorowane kompozycjami kwiatowymi. Do namalowania kartki użyto farb akrylowych w różowym, kremowym i białym kolorze. Wewnątrz serca znajduje się napis „W dniu Ślubu”. Wypełnijcie kartkę najlepszymi życzeniami i wręczcie Młodej Parze wyjątkową pamiątkę.