Powodzenia

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Część z nich dotyczy nas wszystkich – życzymy wtedy bliskim osobom powodzenia w pracy, powodzenia na egzaminie, powodzenia w konkursie – a część jest zupełnie osobista i wyjątkowa. Bo każdy z nas wyznacza swoje własne cele, a całe piękno polega na tym, że codzienność jednych może być sukcesem drugich. Nieważne, przed jakim wyzwaniem stajemy, kartka z życzeniami powodzenia pozwoli każdemu wyrazić wprost, że trzymamy kciuki i wierzymy w bliską nam osobę. Właśnie to uczucie zainspirowało nas do stworzenia unikatowej, ręcznie malowanej kartki, dzięki której udzielisz swojego wsparcia w najpiękniejszy możliwy sposób.

Wyświetlanie jednego wyniku

Pierwszy dzień w pracy, w szkole, udział w zawodach czy przeprowadzka do nowego miejsca? Warto w takich momentach być z bliskimi, okazać im Wasze wsparcie, miłość. Słowa powodzenia mają dużą siłę i na pewno pomogą drugiej osobie zmierzyć się z każdym wyzwaniem. Na tę okoliczność stworzyliśmy wyjątkową kartkę ręcznie malowaną, która pomoże Wam wyrazić swoje emocje i słowa wsparcia. Kartka pozostanie również z obdarowaną osobą na długi czas, dzięki czemu będzie mogła ona wracać do tych życzeń w chwilach zwątpienia, czy smutku. Dołączcie taką kartkę do wybranego specjalnie drobiazgu, a stworzycie wyjątkowy prezent, który na pewno zostanie doceniony.

Kartka ręcznie robiona powodzenia

Nasz wzór PW 01 został stworzony z myślą o okazywaniu wsparcia w oryginalny sposób. Zdajemy sobie sprawę, że okazji do takich życzeń może być bardzo dużo, dlatego zdecydowaliśmy się na uniwersalny charakter kartki. Na kremowym papierze została przedstawiona grafika kwiatowych łuków. Prezentuje się niezwykle elegancko i atrakcyjnie. Największym plusem roślinnych wzorów jest ich możliwość dopasowania do wielu sytuacji. Będą idealnym wyborem jako prezent zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Do namalowania kwiatów na kartce użyliśmy farb akrylowych o mocnych kolorach - czerwieni, różu, złota oraz delikatniejszych: białego i perłowego. Dzięki tak bogatym zdobieniom łuki prezentują się niezwykle efektownie. Wewnątrz łuków umieściliśmy napis „Powodzenia!”. Uniwersalność naszej kartki pozwala Wam wpisać w jej wnętrzu życzenia na dowolną okazję. Do kompletu dołączamy oczywiście kopertę w kolorze odpowiadającym kartce. Wręczenie takiego podarunku bliskiej Wam osobie z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.