Bierzmowanie

Bierzmowanie to egzamin duchowej dojrzałości w Kościele. Chrześcijanie wierzą, że jest ono uzupełnieniem łask, jakie otrzymali w czasie chrztu. To w istocie bardzo radosne święto, które ma na celu umocnienie wspólnoty i zbliżenie do Chrystusa. Kartka z okazji bierzmowania MAK jest ręcznie wykonana i będzie cenną pamiątką tego ważnego duchowego wydarzenia. W odróżnieniu od fabrycznych produktów każda kartka ma indywidualny charakter i jest wartościowym, pełnym artyzmu odzwierciedleniem istoty święta, jakim jest bierzmowanie. Wewnętrzne strony kartki można uzupełnić swoją dedykacją oraz życzeniami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bierzmowanie to wyjątkowy dzień w życiu duchowym Chrześcijan, który dzieje się tylko raz w życiu. Kluczowym jest więc, by posiadać pamiątki, które pozwolą powrócić do tego wydarzenia nawet po kilku latach. Jednymi z najpopularniejszych upominków na bierzmowanie są zdecydowanie wszelkiego rodzaju dewocjonalia. My postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe Pamiątki Bierzmowania w formie ręcznie malowanych kartek. Każdy egzemplarz jest unikatowy, a jego wnętrze możecie samodzielnie uzupełnić wyjątkowymi życzeniami i słowami wsparcia na dalszą drogę duchową.

Kartka na bierzmowanie

Wiemy, jak wiele znaczy, dla osoby wierzącej, ten wyjątkowy dzień. Warto go świętować w szczególny sposób. Będąc gościem na takim wydarzeniu, dobrze jest zaopatrzyć się w wyjątkową Pamiątkę Bierzmowania, która zajmie honorowe miejsce obok Pamiątki Chrztu Świętego i Pamiątki Pierwszej Komunii Świętej. W naszej ofercie możecie znaleźć kilka ciekawych propozycji, które idealnie podkreślą klimat tego dnia. W zależności od Waszych preferencji wybierzcie odpowiedni wzór, wnętrze wypełnijcie wyjątkowymi życzeniami i wręczcie młodej osobie pamiątkę tego wydarzenia.

Pamiątka Bierzmowania z gołębicą

Jednym z najbardziej popularnych wzorów na bierzmowanie w naszej ofercie jest zdecydowanie kartka BIE 02. Na białym, prostokątnym papierze umieściliśmy grafikę gołębicy oraz roślinny łuk w oryginalnej kolorystyce. Wszystkie elementy świetnie się ze sobą komponują. Łuk powstał z delikatnych liści i gałązek w błękitnym i niebieskim kolorze. Do namalowania wzoru użyto perłowej i niebieskiej farby akrylowej. Kartka jest wyjątkowa i na pewno pozostanie w pamięci obdarowanej osoby. Do kompletu dorzucamy Wam również kopertę w odpowiadającym kartce kolorze oraz kartę z życzeniami. To jednak Wy decydujecie czy chcecie skorzystać z naszej propozycji życzeń, czy uzupełnić wnętrze własnymi słowami.

Klasyczna kartka na bierzmowanie

Jeżeli chcecie wybrać kartkę bardziej stonowaną i oldschoolową warto zastanowić się nad wzorem BIE 01. W tej wersji na białym papierze pojawia się grafika trzech elementów — krzyża, gołębicy oraz Pisma Świętego. Całość została udekorowana białymi kwiatami. Kompozycja jest niezwykle spójna i delikatna. Świetnie sprawdzi się zarówno jako Pamiątka Bierzmowania dla dziewczyny, jak i chłopaka. Ręcznie malowane elementy złotą i białą farbą akrylową nadają unikatowości i trójwymiarowości kartce. Dzięki temu nikt nie otrzyma drugiej takiej samej kartki. Odmienną propozycją jest wzór BIE 03. Tutaj kompozycję trzech, tych samych elementów, wzbogaciliśmy delikatnymi gałązkami z drobnymi, białymi kwiatkami oraz granatową ramką. Pod grafiką znajduje się napis „Pamiątka Bierzmowania”. Kartka jest bardziej wyrazistą wersją BIE 01. W zależności od Waszych preferencji zdecydujcie się na odpowiedni dla Was wariant.