MAKi – zaufaj naszemu doświadczeniu

Marka MAKi to połączenie pracy z pasją, której poświęcamy się od ponad 15 lat. Tworzymy małe arcydzieła, które doceniło tysiące osób za ich niepowtarzalny i unikatowy charakter. Nasze autorskie projekty kartek okolicznościowych wychodzą spod rąk utalentowanych i doświadczonych artystek. Wszystko powstaje w sercu Poznania. Zapraszamy Cię do naszego świata. Naszą markę wyróżniły takie sklepy jak Świat Książki, Empik. Klienci z całej Polski mają szansę obejrzeć kartki tuż przed zakupem – zupełnie jak w galerii sztuki! Teraz również możesz wygodnie usiąść w fotelu, przejrzeć i zamówić kartki online.

Jak powstają kartki ręcznie malowane?

Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do tworzenia naszych ręcznie malowanych kartek. Każdy nasz projekt to inna historia. Dbamy o detale i starannie dobieramy elementy kompozycji. Tworzymy projekty własne, ale również na indywidualne zamówienie, wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów. Malujemy farbami akrylowymi na papierze o gramaturze 200g/m2.

 

Masz pytania?

Poszukujesz odpowiedzi na pytanie dotyczące naszego sklepu internetowego? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na każde z zadanych przez Ciebie pytań.