Kartki MAK – zaufaj naszemu doświadczeniu

Marka MAK to połączenie pracy z pasją, której poświęcamy się od ponad 15 lat. Tworzymy małe arcydzieła, które doceniło tysiące osób za ich niepowtarzalny i unikatowy charakter. Nasze autorskie projekty kartek okolicznościowych wychodzą spod rąk utalentowanych i doświadczonych artystów. Wszystko powstaje w sercu Poznania. Naszą markę wyróżniły takie sklepy jak Empik, Świat Książki. Teraz również możesz wygodnie usiąść w fotelu, przejrzeć i zamówić kartki online w naszym sklepie.

Jak powstają kartki ręcznie malowane?

Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do tworzenia naszych ręcznie malowanych kartek. Każdy nasz projekt to inna historia. Dbamy o detale i starannie dobieramy elementy kompozycji. Tworzymy autorskie grafiki i wzory, dajemy Wam również możliwość personalizacji napisu na wierzchu kartki. Malujemy farbami akrylowymi na papierze o gramaturze 200g/m2.

 

Masz pytania?

Poszukujesz odpowiedzi na pytanie dotyczące naszego sklepu internetowego? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na każde z zadanych przez Ciebie pytań.