Podziękowanie

Kartki na ślub, urodziny czy rocznicę – to już tradycja i zwyczaj, który dobrze znamy. A kartka na podziękowanie? Każdy z nas lubi otrzymywać podziękowania, choć nie zawsze jest to chwila, której się spodziewamy. Tym piękniej będzie zawrzeć słowo „Dziękuję” w specjalnej oprawie od MAK. Wyraź wdzięczność w najlepszym stylu, o który postarali się nasi artyści, sprawiając jeszcze większą satysfakcję tej specjalnej osobie w Twoim życiu. Wierzymy, że nawet najmniejszy przejaw dobroci ze strony innych zasługuje na wyjątkowy gest. Wysłana czy wręczona osobiście – kartka z podziękowaniami sprawdzi się w tej roli doskonale.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Na co dzień spotykamy się z wieloma osobami, w wielu sytuacjach. Zdarza się, że znajoma osoba lub czasem zupełnie nieznajoma może okazać nam pomoc i wsparcie, jakiego w danym momencie potrzebujemy. Ktoś zastąpił Was w pracy, nauczył Wasze dziecko na trudny egzamin, opiekował się podczas choroby czy wsparł Waszą akcję charytatywną? Powodów może być bardzo wiele. Warto jednak w każdym przypadku podziękować drugiej osobie za jej wsparcie, pomoc, miłość, cierpliwość. Na pewno dzięki takiemu upominkowi pojawi się uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Świetnym rozwiązaniem będzie wręczenie kartki ręcznie malowanej z oryginalną grafiką. Wewnątrz niej będziecie mogli umieścić odpowiednie słowa podziękowania, adekwatne do sytuacji. Dodając do tego kwiaty czy słodkości będziecie mogli wręczyć wspaniały upominek, który pozostanie w sercu na długi czas.

Kartka na Podziękowanie z bukietem

Nie jest tajemnicą, że kwiatowe bukiety są naszym dużym atutem. Jest to nasz autorski i najbardziej charakterystyczny motyw kartkowy. Bukiety świetnie sprawdzą się w roli podziękowania dla bliskiej Wam osoby. W zależności od Waszych preferencji możecie wybrać pomiędzy kilkoma wzorami. Stworzyliśmy je z dbałością o najmniejsze szczegóły, gdzie każde pociągnięcie pędzla ma znacznie. Mamy nadzieję, że zauważycie w naszych wzorach nasze zaangażowanie i troskę, by dostarczyć Wam jak najlepszy produkt. Jedną z kartek na podziękowanie jest P 04. Grafika przedstawia kwiatowy bukiet w mocnych kolorach czerwieni, fioletu i kremowego. Bogato zdobiony wzór prezentuje się bardzo artystycznie i idealnie wpisuje się w klimaty cygańskiego boho. Ręcznie malowane kwiaty prezentują się niezwykle elegancko i zmysłowo. Poniżej bukietu umieściliśmy napis „Podziękowanie”, by dodatkowo podkreślić okazję, na którą została stworzona. Bardziej stonowanym i delikatnym wyborem będzie kartka P 102. Znajduje się na niej kwiatowy bukiet wykonany kremową, różową, białą i złotą farbą akrylową. Cała kompozycja jest subtelna i urocza. Kwiaty na tle zielonych liści pięknie się odznaczają, dzięki czemu całość jest wyjątkowo atrakcyjna.

Kartka na Podziękowanie z kwiatowym łukiem

Niezwykle atrakcyjnym elementem dekoracyjnym na naszych kartkach są zdecydowanie kwiatowe łuki. Stworzyliśmy je w wielu wariantach kolorystycznych, o różnych kształtach i rozmiarach. Są to motywy wyglądające niezwykle elegancko. Na pewno spodobają się obdarowanej osobie. Chcąc komuś podziękować warto wybrać wzór P 02, na którym znajduje się grafika właśnie kwiatowych łuków oraz napis „Podziękowanie”. Kolorystyka kartki jest bardzo stonowana. Kwiaty namalowaliśmy za pomocą bordowej, fioletowej, białej, błękitnej i złotej farby akrylowej. Całość została umieszczona na kremowym papierze. Wypełnijcie wnętrze kartki najlepszymi życzeniami i słowami „Dziękuję”, a bliska Wam osoba z pewnością doceni ten gest.