Dzień Mamy

Dzień Mamy to jedna z najbardziej wyjątkowych okazji w ciągu roku, by wyrazić wdzięczność i miłość, które żywimy do naszych mam. Każdego roku miliony osób na całym świecie szukają idealnego sposobu, aby pokazać swoje uczucia – a co może być lepsze od pięknie zaprojektowanej, ręcznie wykonanej kartki na Dzień Mamy? Taki prezent, wykonany od serca, nie tylko zdobi, ale też przemawia bezpośrednio do duszy, będąc wyrazem najgłębszych emocji. Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy kilka, wyjątkowych wzorów z różnymi, kolorowymi kwiatami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Dzień Mamy to wyjątkowa okazja, która obchodzona jest na całym świecie, aby uczcić i podziękować matkom za ich miłość, poświęcenie i troskę. Jednym z najpopularniejszych sposobów wyrażenia tych uczuć jest obdarowanie naszych mam czymś wyjątkowym i osobistym. Wśród wielu możliwości prezentów, jedną z najbardziej tradycyjnych i serdecznych jest kartka na Dzień Mamy. To małe dzieło sztuki, które potrafi przekazać ogrom emocji i głębokości relacji między matką a dzieckiem. Ręcznie malowane kartki MAK staną się wspaniałą pamiątką na długi czas.

Kwadratowa kartka na Dzień Mamy

W naszej ofercie znajdziecie dwa formaty kartek - prostokątne i kwadratowe. W zależności od Waszych preferencji możecie wybrać odpowiedni dla Was. Wśród wzorów na Dzień Mamy znajdziecie trzy kartki w kwadratowym formacie. Ponadczasowy wygląd, który na pewno spodoba się obdarowanej osobie. Na wszystkich kartkach umieściliśmy kwiatowe kompozycje w różnych kolorach. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią dla siebie wersję. Wzór M 02 to bukiet z bordowymi i białymi kwiatami. Prezentuje się bardzo elegancko i delikatnie. Namalowany obrazek został naklejony na gruby, biały papier. Dzięki temu kartka nabiera efektu trójwymiarowości. Na pewno spodoba się Waszej mamie i zostanie wyjątkową pamiątką. Niezwykle oryginalnym wzorem jest M 03. Na białej kartce umieściliśmy koszyk wypełniony niebieskimi niezapominajkami. Nie ma drugiej takiej kartki w naszej ofercie! Jest niezwykła i bardzo urocza. Kartka M 03 sprawdzi się idealnie jako prezent dla Waszej mamy, która jest fanką polnych kwiatów.

Kwiatowa kartka dla Mamy

Kwiaty od wieków symbolizują delikatność, piękno i miłość, co czyni je idealnym motywem na kartkę dla najważniejszej kobiety w naszym życiu. Wielobarwne i pełne życia kwiaty na kartkach mogą odzwierciedlać różnorodność uczuć, jakie chcecie przekazać mamom - od radości i wdzięczności po troskę i uwielbienie. Bez względu na to, czy wybierzecie kartkę z kolorowym bukietem, urokliwymi tulipanami czy radosnymi słonecznikami, kwiaty zawsze są wyrazem najlepszych życzeń i serdecznych myśli. Świetnym wyborem będzie wzór M 06. Przedstawia on kolorowy bukiet kwiatów z napisem „Dla Mamy”. Całość została uzupełniona różową, tiulową wstążką. Wnętrz kartki jest czyste, co pozwala Wam na ręczne wpisanie osobistych życzeń. Taki upominek na pewno pozostanie na długo w pamięci obdarowanej osoby. Kartka M 07 z bukietem ze słonecznikami na pewno spodoba się Waszej mamie. Prezentuje się bardzo delikatnie i uroczo. Postaraliśmy się, aby wzory na Dzień Mamy były różnorodne. Dzięki temu idealnie będziecie mogli dopasować kartkę do upodobań i charakteru Waszej mamy.