Dzień Babci / Dzień Dziadka

Każdego roku w styczniu celebrujemy dwa dni, poświęcone wyjątkowym osobom – naszym babciom i dziadkom. Przez wiele lat to oni okazywali nam wsparcie i miłość. Warto więc podziękować im za to w szczególny sposób. Stworzyliśmy niezwykłe kartki ręcznie malowane, za pomocą których będziecie mogli wyrazić swoje najlepsze życzenia, słowa podziękowania i miłości. Taki upominek z pewnością zaskoczy i wzruszy babcię i dziadka. Gwarantujemy, iż nasza kartka stanie się wspaniałą pamiątką na lata oraz unikalną dekoracją wnętrza.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Kartka ręcznie robiona dla babci lub dziadka powinna charakteryzować się urokiem i elegancją. Jest mnóstwo rzeczy, za które możecie podziękować Waszym dziadkom. Postaraliśmy się, żeby Wasze słowa wdzięczności i miłości znalazły piękną, atrakcyjną oprawę. Kartki na tę okazję są bogato zdobione i zawierają dużą ilość miejsca wewnątrz. Dzięki temu możecie samodzielnie wypełnić je indywidualnymi życzeniami, które wywołają łzy wzruszenia u obdarowanych. Zdecydujcie się na odpowiedni dla Was wzór i wręczcie babci i dziadkowi wspaniałą pamiątkę od ich wnucząt.

Kartka na Dzień Babci

W naszym życiu pojawiają się osoby, które w wyjątkowy sposób zmieniają je, poprawiają jego jakość. Z pewnością jedną z tych osób jest babcia. Od małego rozpieszcza, opiekuje się, zabiera na wakacje czy prowadzi do przedszkola. Z czasem doceniamy ją coraz bardziej, uczymy się zauważać drobne czynności, które wykonuje dla nas. Warto więc okazywać jej miłość i dziękować za wszystko, co dla nas codziennie robi. Jest jednak jeden dzień w roku, kiedy powinniśmy jej dziękować szczególnie. Warto zaopatrzyć się wtedy w drobny upominek i unikatową kartkę, którą wypiszecie wyjątkowymi słowami podziękowania. Aby ułatwić Wam to zadanie, stworzyliśmy przepiękne kartki ręcznie malowane dla babci. Na białym papierze umieściliśmy oryginalną grafikę bukietu ze słonecznikami i kremowo-białymi kwiatami. Kompozycja prezentuje się bardzo elegancko i harmonijnie. Bukiet z pewnością wyróżnia się na tle naszych pozostałych propozycji. Farby akrylowe nadają efekt trójwymiarowości i unikatowości ręcznie malowanym kwiatom. Z pewnością nie znajdziecie dwóch identycznych kartek!

Kartka na Dzień Dziadka

Tak się składa, że w parze z babcią idzie dziadek - kolejna wyjątkowa osoba w naszym życiu. Pierwsze przejażdżki rowerem, wspólne wędkowanie czy częstowanie słodkościami, to jedne z najlepszych wspomnień dziecka związanych z dziadkiem. Z biegiem lat wspólne aktywności ulegają zmianie, doceniamy inne rzeczy, jesteśmy wspierani w inny sposób, jednak pozytywne emocje, jakie nam towarzyszą, pozostają niezmienne. Jeśli chcecie podziękować dziadkowi w oryginalny sposób, warto zaopatrzyć się w unikatowy prezent, który wywoła wzruszenie i stanie się miłą pamiątką. Świetnym pomysłem będzie zdecydowanie się na kartkę ręcznie malowaną. Kartka ze względu na swoją atrakcyjność może stać się również wyjątkową dekoracją wnętrza. Nasza kartka na Dzień Dziadka prezentuje się bardzo elegancko. Na szarobeżowym, naturalnym papierze umieściliśmy grafikę bukietu z ręcznie malowanymi kwiatami. Bukiet został stworzony w jesiennym klimacie, za pomocą farb akrylowych w granatowym i bordowym kolorze. Całość świetnie komponuje się z napisem „Dla Dziadka”. Pamiętajcie, by wypełnić wnętrze kartki osobistymi życzeniami i podziękowaniami specjalnie dla Waszego dziadka!