Na zamówienie

Z niecierpliwością czekamy na zlecenia na zamówienie! Ręcznie robione kartki to świetny prezent na każdą okazję. Zaskocz swoich bliskich i złóż im życzenia w oryginalny sposób. Po wybraniu wzoru zdecyduj, jaki napis ma pojawić się na kartce. Dzięki temu obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo, a Twój prezent na długo pozostanie w jej pamięci. Wykorzystując opcje personalizacji, możesz stworzyć również wyjątkowe zaproszenia na każdą okazję, do samodzielnego wypisania wewnątrz. Jeżeli spodobał Ci się wzór, który nie występuje w tej kategorii, śmiało skontaktuj się z nami, a wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

1 2

Ręcznie malowane kartki to wyjątkowy sposób na wyrażenie Waszych życzeń czy słów wsparcia. Jest to unikatowy podarunek, który na pewno zachwyci obdarowaną osobę. Jeżeli dodatkowo będzie on spersonalizowany, to na pewno dużo bardziej zapadnie w pamięci. Personalizacje naszych kartek możecie wykorzystać na wiele sposobów. Treść na wierzchu kartki może być życzeniem stu lat dla Krysi z okazji 45 urodzin, zaproszeniem na Chrzest Święty Zosi czy gratulacjami z okazji zawarcia Ślubu przez Asię i Krzysia. Ta opcja jest całkowicie do Waszej dyspozycji. Przedstawiliśmy Wam kilka naszych propozycji personalizacji kartek, jesteśmy też otwarci na nowe warianty i pomysły.

Kartki okolicznościowe personalizowane na urodziny

Jedną z najbardziej popularnych opcji jest personalizacja kartek urodzinowych. Na wybranym przez Was wzorze możecie umieścić dowolny napis, w zależności od imienia, wieku i charakteru solenizanta. Przykładowym wzorem jest kartka ZU 16. Na kremowym papierze znajduje się bukiet w jasnym, delikatnym kolorze. Kwiaty namalowaliśmy białą, kremową i złotą farbą akrylową. Kartka będzie świetnym wyborem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Wybierzcie odpowiedni dla Was tekst np. „Wszystkiego dobrego Kasiu”, „Najlepsze życzenia od babci i dziadka” - możliwości jest wiele. Świetnym pomysłem będzie również wykorzystanie kartki ZNS. Wzór ten przedstawia kwiaty w drewnianej skrzynce. Kartka może być spersonalizowana na dowolną okazję, wybraną przez Was. Ręcznie malowana farbami akrylowymi kartka, z dedykowanym napisem, będzie wyjątkowym upominkiem.

Personalizowane zaproszenia

W ciągu życia organizujemy wiele imprez i uroczystości, na które zapraszamy gości w mniej lub bardziej oficjalny sposób. Wychodzimy do Was z propozycją spersonalizowanych zaproszeń w formie ręcznie malowanych kartek MAK. Możecie wybrać wzór, który Wam najbardziej odpowiada i umieścić na wierzchu kartki napis odpowiadający Waszemu wydarzeniu. Mogą być to zaproszenia na Ślub, Chrzest Święty czy czterdzieste urodziny. Dodana przez nas opcja pozwala Wam, na stworzenie zaproszenia na dowolną okazję. Pierwsza rocznica związku, parapetówka, prośba o zostanie Świadkową, Świadkiem? Wszystko jest do zrealizowania. Zaznaczamy jednak, że personalizacja obejmuje jedynie wierzch kartki, gdzie znajduje się grafika.

Ręcznie robione personalizowane kartki na zamówienie

Jeżeli kartki, które znajdują się w kategorii Na Zamówienie, nie wystarczają Wam i znaleźliście w naszej ofercie produkt, który dużo bardziej się Wam podoba, jesteśmy otwarci na współpracę. Odezwijcie się do nas poprzez wiadomość mejlową - sklep@kartkimalowane.pl, na naszych social mediach lub zadzwońcie - 61 84 11 900 i razem ustalimy wszystkie szczegóły. Potrzebujecie więcej informacji lub poradę — śmiało piszcie, pomożemy w każdej sytuacji!