Jubileusz

Ręcznie robiona kartka na rocznicę ślubu czy świętowanie awansu w pracy to doskonały sposób na przekazanie gratulacji i najlepszych życzeń osobom, które obchodzą jubileusz swojego wyjątkowego święta. Jeśli szukasz naprawdę niepowtarzalnej kartki dla jubilata, mamy coś dla Ciebie! Nasze kartki na jubileusz pasują na każdą okazję – a przecież świętować można wszystko! Kartka z pewnością zachwyci adresata bądź adresatów w ich pełnym miłych wspomnień dniu.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

1 2

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary. Na początku związku świętuje się miesięcznice, później rocznice, a następnie jubileusze. Warto ten dzień szczególnie celebrować. Pamiętajmy, że Jubileusz to nie tylko rocznica Ślubu. Wybierzcie odpowiednią dla Waszej okazji kartkę malowaną i złóżcie swoje życzenia w wyjątkowy sposób.

Kartka z okazji 25. Rocznicy Ślubu

Wszyscy wiemy, że każdy dzień z ukochaną osobą to celebrowanie miłości i związku dwóch osób. Są jednak takie dni, w których czuje się tę miłość jeszcze bardziej. Zdecydowanie będzie to okrągła Rocznica Ślubu — na przykład dwudziesta piąta. Z tej okazji zazwyczaj wyprawia się przyjęcie, zaprasza najbliższe osoby, by razem powspominać dzień Ślubu, opowiadać historie, które wydarzyły się podczas przeżytego razem czasu, planować kolejne lata wspólnego życia. Warto pogratulować małżonkom wytrwałości, pracy i trwania przy sobie przez tyle lat. Nasza kartka ręcznie robiona będzie idealną formą do złożenia gratulacji. Wśród wzorów rocznicowych znajdziecie kwiatowe kompozycje i serca, które prezentują się niezwykle elegancko i subtelnie. Z pewnością dołączą do miłych pamiątek z dnia Rocznicy Ślubu. Świetną propozycją będzie wzór R 07. Przedstawia on kwiatowe kompozycje w formie łuków okalających napis „W 25 Rocznicę Ślubu”. Całość umieszczona została na kremowym papierze w kwadratowym formacie. Do namalowania kartki użyliśmy farb akrylowych w różowym, kremowym, białym i czerwonym kolorze. Wszystkie elementy świetnie się ze sobą komponują. Obdarowana para na pewno będzie zachwycona, szczególnie kiedy uzupełnicie kartkę życzeniami prosto z serca. Co może bardziej kojarzyć się z miłością i Rocznicą Ślubu niż serce? Dlatego na naszym wzorze R 08 umieściliśmy właśnie taką grafikę. Grafika serca uzupełniona została kwiatowymi kompozycjami w oryginalnej kolorystyce. Kwiaty namalowaliśmy białą, różową i granatową farbą akrylową. Wewnątrz serca znajduje się napis „W 25 Rocznicę Ślubu”. Wyjątkowość tej grafiki sprawia, że kartka zapadnie w pamięci świętującej parze, a Wasze słowa gratulacji będą wspominane przez długi czas.

Kartka z okazji Jubileuszu

W ciągu każdego życia jest wiele okazji, do świętowania Jubileuszu. Może być to wcześniej wspomniana Rocznica Ślubu, długi staż pracy czy okrągła rocznica prowadzenia własnej działalności. W zależności od uroczystości, na jaką zostaliście zaproszeni, upominek należy odpowiednio dopasować. My, wychodzimy Wam naprzeciw, tworząc uniwersalne kartki na Jubileusz. Wśród naszych wzorów znajdziecie kwiatowe kompozycje, które idealnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Świetnym wyborem będzie kartka J 01, która prezentuje czerwone serce kwiatowe, z dodatkiem kremowej i złotej farby akrylowej. Grafika jest bardzo elegancka i z pewnością zachwyci Waszych bliskich. Wewnątrz serca umieściliśmy napis „W dniu Jubileuszu”. Wypełnijcie wnętrze kartki gratulacjami i słowami powodzenia na kolejne lata, a stworzycie wyjątkową pamiątkę.