Kartka na imieniny MAK wyróżnia się spośród wielu dostępnych w sklepach masowych produktów. Jest elegancka, a przy tym niezwykle finezyjna, dzięki czemu będzie idealnie pasować jako dodatek do bukietu czy prezentu. Imieniny to wciąż popularne święto, także w Europie, a w wielu regionach Polski obchodzone również przez młodszych solenizantów. Łączy ono ludzi w wyjątkowy sposób. Ze względu na ogólnie przyjęty kalendarz imienin często świętowane jest przez kilka osób w jednym dniu, na przykład w miejscu pracy. Dlatego nasze kartki imieninowe doskonale wpisują się w atmosferę tego święta – mimo że łączy je jedna marka, każda z nich jest zupełnie unikalna!

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

1 2

Kartka imieninowa to idealny sposób na złożenie życzeń solenizantowi lub solenizantce. W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych, kwiatowych wzorów, które doskonale podkreślają charakter tego dnia. Do każdej kartki podchodzimy indywidualnie, dbając o najmniejsze szczegóły. Wszystkie posiadają jeden łączący je element — kwiaty. Składając imieninowe życzenia, zazwyczaj wręcza się również bukiet kwiatów, nasze kartki będą do nich idealnym dodatkiem.

Kartka na imieniny z kwiatowym bukietem

Naszymi bestsellerowymi i najbardziej charakterystycznymi kartkami są zdecydowanie te z kwiatowymi bukietami. W naszej imieninowej ofercie znajdziecie kilka takich właśnie wzorów, w przeróżnych kolorach. W zależności od Waszych preferencji, charakteru solenizanta, solenizantki możecie zdecydować się na bukiet w czerwonym kolorze, białym lub bordowo-fioletowym. Świetnym wyborem będzie kartka I 08. Bukiet stworzony został na kremowym papierze. Do namalowania go użyto czerwonej, kremowej i złotej farby akrylowej. Ręczne malowanie kwiatów na papierze sprawia, że kartka nabiera trójwymiarowości i staje się niezwykle oryginalna. Na dole kartki umieściliśmy napis „W dniu imienin”. Całość świetnie się ze sobą łączy i na pewno zachwyci obdarowaną osobę. Nieco bardziej delikatnym kolorystycznie, lecz równie efektownym wzorem będzie I 12. Bukiet na kremowym tle prezentuje się subtelnie i elegancko. Do namalowania kartki użyto kremowej, białej i bordowej farby akrylowej. Kompozycja została wzbogacona złotymi elementami oraz bordową wstążką. Z pewnością jest to wyjątkowy wzór idealny zarówno na imieniny dla kobiety, jak i mężczyzny.

Kartka imieninowa w kwadratowym formacie

W naszej ofercie znajdziecie wiele kolorów papieru oraz dwa formaty kartek — prostokątne i kwadratowe. Gorąco zachęcamy do spojrzenia właśnie na te mniej popularne kartki o kwadratowym kształcie. Imieninowe kartki kwadratowe prezentują się bardzo oryginalnie na tle pozostałych. Idealnym przykładem będzie wzór IK 01. Przedstawia on widok kwiatów na łące. Na całej długości kartki umieściliśmy pojedyncze, drobne, różowe kwiatki. Prezentują się niezwykle oryginalnie i delikatnie. Kartka będzie świetnym wyborem jako prezent na imieniny dla babci, dziadka lub cioci. Wewnątrz wpiszcie najlepsze życzenia i umieśćcie podpisy wszystkich członków rodziny. Taki upominek będzie przywoływał wspomnienie miłych chwil i długo będzie źródłem radości. Kolejnym unikalnym wzorem będzie kartka IK 06, na której możecie zobaczyć serce z kwiatowymi kompozycjami. Tym razem użyto białego papieru oraz niebieskich farb akrylowych. Całość uzupełniona została kremowymi kwiatkami, które idealnie współgrają z błękitem dużych kwiatów. Wewnątrz serca umieściliśmy napis „W dniu imienin”. Wręczcie najbliższym Wam osobom wspaniały prezent, który z pewnością się nie powtórzy.