Nowy dom / mieszkanie

Przekaż najlepsze życzenia członkom rodziny lub przyjaciołom, gdy wprowadzają się do nowego domu. Umil tę długo wyczekiwaną chwilę jedną z naszych wspaniałych, ręcznie robionych kartek na zakup domu lub mieszkania, które będą się wspaniale prezentować umieszczone na komodzie lub za szkłem. Ten jeszcze mało popularny u nas zwyczaj zdobywa coraz więcej zwolenników. I nic dziwnego, bo zakup nowego lokum to jeden z wyjątkowych momentów w życiu! Wszystkie nasze kartki są ręcznie wykonane, z pasją i wysokimi standardami jakości, spodobają się każdemu świeżo upieczonemu domownikowi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że każde większe osiągnięcie w życiu warto celebrować z najbliższymi. Kupno nowego domu, mieszkania z pewnością jest jednym z takich wydarzeń. Często ludzie pracują na własny dom latami, dlatego warto świętować ten dzień w wyjątkowy sposób. Przyjętym zwyczajem jest urządzanie parapetówek. Zapraszacie znajomych, rodzinę, by pokazać nowe lokum. Oni wręczają Wam drobne upominki ocieplające dom, jak: rośliny w doniczce, świeczki, lustro, dekoracje do domu. My proponujemy na tę okazję ręcznie malowane kartki. Prezentują się niezwykle oryginalnie i z pewnością ozdobią niejedną komodę czy półkę.

Kartka na parapetówkę

Wspieranie najbliższych nam osób jest niezwykle ważne. Uczestniczenie w ich sukcesach, jak i trudnych momentach, pozwala na stworzenie wyjątkowej więzi. Pierwszy dom Waszych znajomych, rodzeństwa to niezwykle ważny moment, zarówno w ich życiu, jak i Waszym. Tworzenie nowych wspomnień, świętowanie kolejnych urodzin czy narodzin dziecka — to wszystko będzie miało miejsce w tym nowym mieszkaniu. Podczas pierwszej wizyty warto zaopatrzyć się w odpowiednie upominki dla Waszych bliskich. Świetnym dodatkiem do takiego prezentu będzie zdecydowanie kartka ręcznie robiona MAK. Stworzyliśmy kilka wzorów, które idealnie sprawdzą się w takiej sytuacji.

Kartka na nowy dom z grafiką busa

Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie kartka ręcznie malowana ND 01. Umieściliśmy na niej autorską grafikę retro busa wypełnionego meblami i akcesoriami do domu. Wzór ma przedstawiać proces przeprowadzki do nowego miejsca. W błękitnym busie znajdziecie palmę w doniczce, walizki, obrazki na ścianę, a nawet pieska. Wszystkie elementy tworzą radosną, pełną oczekiwania atmosferę. Pastelowa kolorystyka świetnie podkreśla klimat kartki. Do namalowania jej użyliśmy farb akrylowych w złotym i perłowym kolorze. Pod grafiką znajduje się napis „Nowy Dom-Nowe Przygody-Nowe Wspomnienia”. Idealnie opisuje okazję, na jaką została stworzona kartka i charakter tego wydarzenia. Wzór powstał na białym papierze o prostokątnym formacie. Wewnątrz możecie umieścić Wasze najlepsze życzenia i słowa powodzenia na najbliższy okres urządzania się w nowym miejscu.

Ręcznie robiona kartka na parapetówkę z grafiką domu

Naszą kolejną propozycją jest wzór ND 02. Na białym papierze znajduje się grafika małego, żółtego domku w otoczeniu drzew. Całość prezentuje się niezwykle klimatycznie i przytulnie. Dom w zaciszu lasu to coś, o czym marzy wiele osób. Kartka będzie więc idealnym wyborem na parapetówkę dla Waszych bliskich. Postaraliśmy się stworzyć niezwykły wzór, który będzie pamiątką na lata. Na przestrzeni czasu będziecie mogli wspominać tę pamiętną pierwszą imprezę w nowym domu i wyciągnąć związane z tym wydarzeniem upominki. Nasza kartka może również stać się unikalną dekoracją wnętrza nowego mieszkania. Postawiona na półce lub powieszona w ramce na ścianie będzie dodawać pomieszczeniu kolorów, ciepła i miłych wspomnień.