Wielkanoc

Lubimy, gdy Wielkanoc jest ciepła i pełna słońca. Rozkwitają wtedy forsycje, a spod trawy ochoczo przebijają się intensywnie kolorowe wiosenne kwiaty. Jak uchwycić na jednym obrazku świat budzący się do życia oraz nadzieję i pojednanie, które głoszą Święta Wielkanocne? Stworzyliśmy kilka wyjątkowych wzorów, które idealnie podkreślą charakter tych dni. Wybierzcie idealną grafikę i wypełnijcie kartkę najlepszymi życzeniami. Kartki MAK staną się również wyjątkową dekoracją wnętrza, pośród kolorowych pisanek i futrzastych bazi.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

1 2

Kartki na Wielkanoc MAK to wyjątkowy sposób, by wyrazić swoje najlepsze życzenia. Z pewnością dobór odpowiedniego wzoru ma tu duże znaczenie. W naszej ofercie znajdziecie wiele propozycji, spośród których na pewno wybierzecie odpowiedni dla Was. Na naszych wielkanocnych kartkach znajdziecie grafiki kurczątka, pisanek, baranków i dużej ilości kwiatów. Wszystkie motywy idealnie podkreślają charakter tych dni. Dzięki nim będziecie mogli złożyć wyjątkowe życzenia najbliższym lub zaprosić ich na wspólne świętowanie w oryginalny sposób.

Kartka na Wielkanoc z motywem pisanek

Niewątpliwie najbardziej charakterystycznym elementem wielkanocnych świąt są pisanki. Tradycja malowania jajek jest głęboko zakorzeniona w naszej kulturze. Postanowiliśmy zaczerpnąć z tej tradycji i stworzyć wyjątkowe wzory z grafiką pisanek i kwiatów, czyli idealnie wiosenne połączenie. Bardzo atrakcyjnym wyborem będzie kartka W 29. Przedstawia ona wzór pisanki w otoczeniu wielu kwiatów. Dodatkowo w rogach kartki umieszczono małe kompozycje kwiatowe. Całość namalowana została na kremowym papierze, dzięki czemu wszystkie kolory idealnie współgrają ze sobą. Pisanka w centralnej części kartki została przyozdobiona kwiatami w kolorze bordowym, kremowym i różowym z elementami białego. Do ich stworzenia wykorzystano farby akrylowe. Na kartce znajduje się również napis „Wesołych Świąt”. Do zestawu dołączamy kartę z życzeniami oraz kopertę. Zdecydujcie pomiędzy uzupełnieniem kartki własnymi życzeniami lub wykorzystaniem naszej propozycji. W każdej sytuacji na pewno zaskoczycie swoich bliskich, wręczając im oryginalny upominek na Wielkanoc.

Kartka wielkanocna z grafiką baranka

Kolejnym niezwykle charakterystycznym elementem Świąt Wielkanocnych jest baranek. Na świątecznym stole znajdziecie go pod postacią baranka z masła lub cukru. My umieściliśmy go na naszej kartce malowanej. Dzięki temu na pewno przetrwa dłużej, ciesząc oko. Zachęcamy do wykorzystania naszych kartek do dekoracji wnętrza świątecznego. Na pewno grafika baranka idealnie wkomponuje się w pozostałe ozdoby. Świetnym wyborem będzie wzór W 12, na którym znajdziecie baranka z czerwoną chorągiewką oraz bukiet żółtych tulipanów w wazonie. Kartka prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i wyjątkowo. Delikatne kolory żółtego, bieli i zieleni idealnie się ze sobą komponują. Z pewnością nikt nie będzie miał wątpliwości co do charakteru naszej kartki. Pod grafiką znajduje się napis „Wesołych Świąt”. Z pomocą tej kartki będziecie mogli w świątecznym okresie przesłać bliskim osobom słowa miłości i przyjaźni lub zaprosić najbliższych na wspólne świętowanie przy uroczystym śniadaniu, obiedzie.

Kartka na Wielkanoc na żółtym tle

Chcąc zdecydować się na wzór o odmiennym charakterze, warto zainteresować się wzorem W 20. Kartka została namalowana na żółtym papierze o ciepłym odcieniu. Umieściliśmy na nim duży napis „Wesołych Świąt” udekorowany kolorowymi pisankami i kwiatami. Do namalowania wszystkich elementów użyto farby akrylowej w kolorze białym, czerwonym, różowym oraz fioletowym. Wzór ten z pewnością zaskoczy obdarowane osoby i przepięknie udekoruje świąteczny stół.