Święta

Święta w domu każdego z nas to niezwykle rodzinny i spokojny czas, który posiada swój wyjątkowy klimat. Postaraliśmy się, by został on zawarty w naszych ręcznie robionych kartkach. Kartki bożonarodzeniowe są często zdobione choinką, bombkami, prezentami lub Świętą Rodziną. Na kartkach wielkanocnych znajdziecie kurczątka, pisanki, kwiaty i baranki. W zależności od okazji na pewno znajdziecie idealny wzór do obdarowania bliskich Wam osób. Kartki MAK to oryginalny prezent na Święta, na który składa się praca wielu rąk, talent i dbałość o najmniejsze szczegóły.

Wyświetlanie 1–12 z 75 wyników

1 2 3 4 5 6 7

Kartki malowane MAK charakteryzują się bogatym zdobnictwem oraz dużą dbałością o wszystkie elementy. Nasze ręcznie robione wzory są niezwykle oryginalne i na pewno przypadną do gustu Waszym bliskim. Wśród naszych kartek świątecznych znajdziecie wiele różnorodnych grafik, dzięki czemu każdy będzie w stanie wybrać odpowiednią dla siebie. Nasze wzory bożonarodzeniowe idealnie oddają klimat świątecznych dni. Prezentują się bardzo elegancko w przeważającej kolorystyce zieleni, złota i czerwieni. Z kolei wśród kartek wielkanocnych najczęściej pojawiają się delikatne kolory różu, żółtego i jasnej zieleni.

Malowane kartki bożonarodzeniowe

Grudniowy okres świąteczny to najbardziej klimatyczny i wyjątkowy czas w roku. Żadne inne święta nie posiadają takiej magii. Przygotowujemy się do nich przez długi czas, począwszy od wybierania prezentów, skończywszy na dekorowaniu choinki w wigilijny poranek. Nie zawsze jednak możemy spędzić ten czas z najbliższymi osobami. Świetnym rozwiązaniem, by pomimo tego złożyć im wyjątkowe życzenia, będzie wysłanie kartki bożonarodzeniowej. W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych wzorów, które idealnie sprawdzą się w tej roli. Bardzo prostym i eleganckim wzorem jest zdecydowanie B 24. Biała kartka, na której znajduje się naklejona grafika choinki z prezentami, na pewno spodoba się Waszym bliskim. Delikatność kartki sprawia, że jest ona bardzo uniwersalna. Wypełnijcie ją najlepszymi życzeniami i wyślijcie kawałek wyjątkowej magii Świąt. Poszukując bardziej religijnej kartki, warto zainteresować się wzorem B 36. Przedstawia on Świętą Rodzinę wśród pustynnego krajobrazu, nad którą góruje Gwiazda Betlejemska. Grafika została utrzymana w oryginalnej, pastelowej kolorystyce oraz udekorowana złotą, białą i perłową farbą akrylową oraz srebrnym brokatem. U dołu znajduje się napis „Wesołych Świąt”. Warto zaznaczyć, że nasze kartki świetnie sprawdzą się również jako dekoracja wnętrza. Udekorujcie półkę, szafkę lub kominek wyjątkową grafiką Świętej Rodziny.

Kartka na Wielkanoc

Przełom marca i kwietnia to czas, kiedy wszystko powoli zaczyna budzić się do życia. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Kwiaty przebijają się przez zimną ziemię, wszyscy zaczynają czuć wiosnę w powietrzu. Wtedy również obchodzimy drugie ważne święto w kalendarzowym roku - Wielkanoc. Święcimy pokarmy, dzielimy się jajkami podczas świątecznego śniadania i szukamy wielkanocnego zajączka z upominkami. Nie zapominajmy oczywiście o składaniu wspaniałych życzeń! Do pomocy w tej kwestii przychodzą Wam nasze autorskie kartki malowane MAK. Pośród kartek wielkanocnych znajdziecie wiele wyjątkowych wzorów. Warto jednak przyjrzeć się bliżej kartce W 27. Na białym tle znajduje się grafika różowej pisanki wśród kolorowych kwiatów. Do namalowania kartki użyto białej, różowej i żółtej farby akrylowej. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą. Decydując się na taki wzór, wybieracie urok i elegancję.